چرا فرقه رجوی نسبت به تخریب اماکن مذهبی توسط داعش سکوت کرده است !؟

چرا فرقه رجوی نسبت به تخریب اماکن مذهبی توسط داعش سکوت کرده است !؟

زهرا میر باقریزهرا سادات میرباقری، نهم ژوئیه 2014: … چرا مریم رجوی که نسبت به رانش زمین در افغانستان ورخ دادن طوفان در ایران ودختران اسیر شده نیجریه ای پیام میدهد .اما نسبت به تخریب اماکن مذهبی شیعیان ونیز مراکز مذهبی سنی ها و کلیسا ها توسط داعش که در شهرهای موصل و تلعفر و منطقه حلبیه در نزدیکی تلعفرعراق انجام شده است و ادامه دارد سکوت کرده است!؟ آیا این مکان های تاریخی ومذهبی که جزء سرمایه های …

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیMojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran

لینک به منبع

چرا فرقه رجوی نسبت به تخریب اماکن مذهبی توسط داعش سکوت کرده است !؟

چرا مریم رجوی که نسبت به رانش زمین در افغانستان ورخ دادن طوفان در ایران ودختران اسیر شده نیجریه ای پیام میدهد .اما نسبت به تخریب اماکن مذهبی شیعیان ونیز مراکز مذهبی سنی ها و کلیسا ها توسط داعش که در شهرهای موصل و تلعفر و منطقه حلبیه در نزدیکی تلعفرعراق انجام شده است و ادامه دارد سکوت کرده است!؟ آیا این مکان های تاریخی ومذهبی که جزء سرمایه های تاریخی ومذهبی مردم ستم دیده عراق محسوب می شود مهم نیست وازاهمیت فراوان برخوردار نیست ؟!.

فرقه مجاهدین به رهبری مسعود رجوی که در سایتهای خود عملیات تروریستی وتخریبی داعش در عراق را “انفجار خشم و عصيان عشاير و مردم ستمديده عراق علیه دولت مالکی می نامد”، ودرتحلیل های شورای دست ساز رجوی میگوید: ” در صدررخدادها، تحولات پرشتاب جاري در عراق قراردارد که در هفته هاي اخير، پس از سالها اعتراض سياسي و تحصن و تظاهرات ميليوني و مسالمت آميز، به يكباره فوران كرد، و به سلطه ديكتاتور دست نشانده رژيم ایران در مناطق وسيعي از چند استان عراق خاتمه داد”.

درعکس های منتشرشده درفضای مجازی مکان های مذهبی اهل تسنن ومسیحی ها نیز تخریب شده است فرقه رجوی که همیشه سنگ سنی ها ومسیحیان را به سینه می زند در این جا نسبت به محکوم کردن تخریب اماکن مذهبی آنها هم سکوت کرده است .

سایتهای فرقه رجوی که عملیات تروریستی داعش را با تعابیری از قبیل “عشایر انقلابی” ، “انقلابیون” و ”عشایر مبارز” نام می برد و درتوهم سقوط دولت مالکی، فرو رفته است . چگونه است که نسبت به اعمال این جانیان و وحوش خبری را منعکس نمی کند بار دیگر ماهیت فرقه یی و خشونت ‌طلبی مجاهدین و پیوند ایدئولوژیکی آنان با چنین گروههای افراطی را بیش از پیش به نمایش می گذارد .همچنان که پایگاه الغد پرس در گزارشی درباره گروه داعش آورده است: «کارشناسان و شهروندان بر این باورند که تروریستهای داعش جاهلانی هستند که در صحرا با حیوانات زندگی کرده‌اند و مفهوم زندگی انسانی را نمی‌فهمند. آنها ذهن بسته‌ای دارند که از شریعت اسلامی هیچ نمی دانند.»

حال بنگرید کسانی را که اینگونه از چنین گروههای وحشی که صرفا شکل و ظاهر انسان را با خود دارند دفاع میکنند، خود دارای چه ماهیتی هستند؟!

براستی چرا مجاهدین در یک اطلاعیه رسمی اعمال خشونت آمیز و ضد بشری داعش چه در سوریه و چه در عراق را محکوم نمی‌کنند؟ واقعا چه چیزی مانع از این محکومیت از سوی رهبران مجاهدین می‌شود؟ چگونه باور کنیم رهبرانی که دفاع از حقوق بشر، دموکراسی و آزادی را همچنان فریاد می زنند ، چنین جنایاتی را محکوم نمی‌کنند؟

باید گفت علت یکی بیش نیست و آن اعتقادات فرقه یی با برداشت های ارتجاعی از اسلام و توسل به خشونت وهدف وسیله را توجیه می کند بعنوان یک استراتژی تمام عیاراست ، به همین دلیل هست که ساختار تشکیلاتی گروه تروریستی و وحشی داعش با اندک تفاوتی مشابه فرقه خشونت طلب وخیانتکار وارتجاعی مجاهدین رجوی می باشد .

عکس این تخریبها درشبکه مجازی موجود است وبه ضمیمه نیز آورده شده است .

عکس: تخریب اماکن مذهبی شیعیان در عراق
    
نشان می دهد زیارتگاه ها و مکان های مذهبی شیعیان توسط گروه داعش در عراق ویران می شود. توضیح عکس: تخريب حسینیه القبه در موصل.

حسینیه القبه در موصل.
    
گروه پیکارجوی داعش با استفاده از بولدوزر “قبر البنت” در موصل را نیز ویران کرد.

این گروه شبه نظامی سنی بر این باور است که احترام ویژه به آرامگاه ها بر خلاف تعالیم اسلام است. عکس: تخریب قبرالبنت.
   
داعش همچنین حسينيه “سعد بن عقيل” در تلعفر را نیز تخریب کرد. این مسجد و حسینیه در ۵۰ کیلومتری موصل قرار دارد.
    
گفته می شود که این گروه شبه نظامی به کلیساهای موصل نیز حمله کرده است. عکس: تخریب حسینیه سعد بن عقیل.
    
تصاویر منتشر شده همچنین نشان دهنده تخريب مزار “احمد الرفاعی” در منطقه محلبيه در نزدیکی تلعفر است.
    
گزارش شده که مراکز مذهبی سنی ها نیز از حملات داعش در امان نبوده است. داعش اعلام کرده است که به تخریب زیارتگاه هایی که مورد تاییدش نیست ادامه خواهد داد.

زهرا سادات میرباقری

***

همچنین:

مجاهدین، داعش؛ دلالت های ماهوی یا شباهت های ناگزیر – ابوبکر بغدادی بمانند برادر مسعود خود را رهبر مسلمانان دانسته است…

حمایت مریم رجوی از محمود الصرخی تروریستحمایت منافقین (فرقه رجوی) از عامل کشتار روز گذشته کربلا محمود الصرخی

مریم رجوی درویلپنت : داعش علیه بنیادگرایی است؟!

زهرا میر باقریزهرا سادات میرباقری، پنجم ژوئیه 2014: … هرچه زمان می گذرد مریم رجوی ماهیت واقعی فرقه رجوی را برای ما و جهانیان شفافتر و روشنترمی کند ،آری در فرهنگ رجوی ها زمانیکه ازکشتاربیرحمانه مردم کوچه وبازاروشهرهای ایران ، وانفجار بمب ها تحت نام عملیات انتحاری علیه سرپنجه های اختناق آفرین

مریم رجوی منادی برده داری نوین انسان بویژه زنان می باشد نه منادی آزادی زنان

زهرا میر باقریزهرا سادات میرباقری، زنان ایران، هفتم مارس 2014: … من در اسارتگاه اشرف بودم و روابط این فرقه مرا بیمار کرده بود استراحت کردن برایم ممنوع بود روزی چندین زن تحریک شده به خوابگاه من  حمله کردند با زورمرا می خواستند به جلسه اجباری فرمانده تشکیلات اشرف به اسم فائزه محبت کار(مهنازمحبت کار

اقدام برای خروج سریع ساکنان لیبرتی !!!

زهرا میر باقریزهرا سادات میرباقری، زنان ایران، دوازدهم ژانویه 2014: … چرا تیم مانیتورینگ سازمان ملل و کمیساریای عالی پناهندگان نیز از حضور در کمپ لیبرتی خودداری میکنند؟ مگرمسئولیت آنها خروج ساکنان لیبرتی ازعراق نیست ؟!!!. ! قتل عام وحشیانه ۵۲ نفر از ساکنان اشرف در ماه سپتامبر و حمله اخیر موشکی به