چه کسی مخارج روسپیان زیر سن قانونی لابی رجوی در سنای امریکا را داده است؟ (سناتورتان هم که تو زرد بود)

چه کسی مخارج روسپیان زیر سن قانونی لابی رجوی در سنای امریکا را داده است؟ (سناتورتان هم که تو زرد بود)

هادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، پانزدهم مارس 2015:…  این گونه حمایت ها را البته وقتی که نیروهای آمریکایی به داخل اشرف آمدند را به خوبی شاهد بودیم که چگونه با راه اندازی جشن های آنچنانی و مهمانی های فریبنده و منزجر کننده و دادن هدایای گرانقیمت به افسران آمریکایی سعی می نمودند که حمایت آنان را بدست بیاورند و اکنون با دادن دلارهای اهدایی کشورهای مرتجع منطقه سعی …

آرم سازمان تروریستی مجاهدین خلق و سناتور فاسد امریکایی مناندزBob Menendez and the Mideast madmen: senator tries to spin his way out of scandal

لینک به منبع

خانم مریم قجر ، سناتور رابرت منندز شما هم تو زرد از آب در آمد

هادی شبانیسناتور منندز رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا و یکی از حامیان فرقه رجوی که در بیشتر برنامه های آنان شرکت می کند و سینه چاک می دهد و دلش برای آزادی !! مردم ایران می تپد اکنون به فساد مالی متهم شده است.

رادیو فردا در خبری به نقل از دادگستری آمریکا عنوان نمود که سناتور منندز به فساد مالی متهم شده است و پرونده وی در حال بررسی می باشد .

به گوشه ای از افاضات سناتور منندز که در گردهمایی پاریس برای فرقه شرکت داشته توجه کنیم خالی از لطف نیست : ” نقش تعیین کننده رهبری سازمان مجاهدین خلق در افشای دروغهای رژیم تهران “

” امنیت اعضای مجاهدین خلق در کمپ لیبرتی، میبایستی کماکان در اولویت ما باشد “

سئوال اصلی این است که این افراد که در کینه توزی علیه مردم ایران ید طولایی دارند چرا یک شبه دلشان برای ازادی مردم ایران !! تپیده و حرفهای بی معنی مریم قجر را نشخوار می کنند ؟

وقتی جولیانی و پاتریک کندی و تعداد دیگری از همین وحوش از آمریکا خودشان را به مراسم های فرقه در اروپا می رسانند مطمئن بدانید نیت و قصدشان برای حمایت از فرقه و مریم قجر نیست چرا که آنان هر کجا که منافعی باشد به دنبال آن می باشند و اینکه سناتور های جنگ طلب غربی وقتی دم از آزادی می زنند باید شک کرد که باید ریگی به کفش داشته باشند.

این حمایت ها نشانه شکست ایدئولوژیک برای رجوی فریبکار می باشد که اینگونه شعار مبارزه با آمریکا را به سازش و همکاری با غرب تبدیل کرده است و خجالت آور اینکه حمایت این جماعت را برای خود افتخاری می دانند .

این گونه حمایت ها را البته وقتی که نیروهای آمریکایی به داخل اشرف آمدند را به خوبی شاهد بودیم که چگونه با راه اندازی جشن های آنچنانی و مهمانی های فریبنده و منزجر کننده و دادن هدایای گرانقیمت به افسران آمریکایی سعی می نمودند که حمایت آنان را بدست بیاورند و اکنون با دادن دلارهای اهدایی کشورهای مرتجع منطقه سعی می کنند این جانیان را به برنامه های مسخره خود کشانده تا اینگونه نشان دهند که از حمایت غرب برخوردار می باشند ولی یک سئوال وجود دارد چرا این افراد تا وقتی بر سر کار می باشند حرفی از به اصطلاح مبارزه و آزادی مردم ایران !! و یا حمایت از سران فرقه نمی زنند .

آنان افرادی هستند که وقتی به دوران بازنشستگی رسیده و کیسه و جیب گشاد مریم قجر را می بینند به یکباره دلشان برای مردم ایران سوخته و به دنبال پول بیشتری می باشند و چه کسی بهتر از مریم قجر مادر خوانده تروریسم .

وقتی گند فساد مالی یکی از حامیان فرقه یعنی سناتور منندز بیرون می زند باید گفت که باید منتظر بقیه دوستان شان هم بود .

ادعای مبارزه با امپریالیسم سران فرقه چه شد ؟ این ادعا از ابتدا برای فریب نیروها بوده و سران فرقه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران در همکاری با آنان بودند و هر روز که می گذرد این دنباله روی از غرب و منافع شان در ایران به خوبی رو می شود . برای مردم ایران این دم جنباندن و خوش رقصی برای یک مشت سناتور از دور خارج شده کاملا واضع و روشن است و دیگر نمی توانند کسی را فریب دهند .

این حمایت های پوشالی پیشکش خودتان مردم ایران به این گونه حمایت از جانب جنایت کاران غربی نیازی ندارند.

هادی شبانی

اتهام ‘استفاده از قدرت برای منافع حامیان مالی’ علیه سناتور آمریکایی

بی بی سی، پانزدهم مارس 2015
لینک به منبع

رسانه‎های آمریکایی می‌گویند که وزارت دادگستری آمریکا می‌خواهد علیه سناتور باب منندز اعلام جرم کند.

این اتهام درباره او مطرح شده که در ازای دریافت هدایایی، از موقعیت خود در پارلمان برای پیش بردن منافع حامیان مالی حزب دموکرات استفاده کرده است.

گفته می‌شود اریک هولدر، دادستان کل، با طرح اتهامات موافقت کرده است.

سناتور منندز تشکیل چنین پرونده‌ای را تلاشی برای لکه‌دار کردن حیثیت خود دانست و گفت: “بگذارید خیلی خیلی واضح بگویم. من همیشه به شکلی درست و مطابق قانون رفتار کرده‌ام.”

او یکی از رده‌بالاترین چهره‌های لاتین‌تبار در کنگره آمریکا است و پیش از این رئیس کمیته روابط خارجی سنا بود.

سناتور منندز به عنوان یکی از مخالفان سرسخت باراک اوباما در زمینه لغو تحریم‌های کوبا و مذاکرات هسته‌ای با ایران شناخته می‌شود.

از دو سال پیش و پس از اینکه عنوان شد سالومون ملگن، یکی از دوستان و حامیان مالی باب منندز، پول رابطه او با چند روسپی زیر سن قانونی را در جمهوری دومینیکن داده، رابطه سناتور منندز با آقای ملگن مورد تحقیق قرار گرفت.

البته او آنچه را علیهش مطرح شده بود رد کرد و در نهایت اتهام‌ها پس گرفته شد.

اما اف‌بی‌آی به تحقیقات خود روی رابطه آقایان منندز و ملگن ادامه داد و روی این مساله متمرکز شد که آیا سناتور منندز با استفاده از موقعیتش در کنگره و در ازای دریافت هدیه به پیشبرد منافع شخصی کمک کرده است یا نه.

از جمله نقش او در یک معامله میان سالومون ملگن و دولت دومینیکن و سفرهای سناتور منندز به دومینیکن به عنوان مهمان آقای ملگن تحت بررسی بوده است.

***

2014-09-16-USIran.jpgMassoud Khodabandeh: America Must Make Its Underlying Intentions Toward Iran Clear

Maryam Rajavi terrorist syriaThe Mojahedin Khalq (Rajavi cult) and Saddam’s daughter support the Islamic State of Iraq and the Levant (ISIS)

Al-Sarraj: America supports Mojahedin Khalq ( Rajavi cult, MKO, MEK) in Iraq as leverage in negotiations


Massoud Khodabandeh
Article first published online: 27 JAN 2015
DOI: ۱۰٫۱۱۱۱/aspp.12164

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=14211

مشکل لیفتراک یا بهانه ای برای خودنمایی کردن

هادی شبانیهادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، بیستم نوامبر ۲۰۱۴:…  اعضای خارجه نشین و بی کار شورا در اطلاعیه های خود مدعی شدند که : ماموران عراقی مانع انتقال افراد بیمار به بیمارستان می گردند . یا نیروهای عراقی برای پنجمین ماه متوالی از تحویل لیفتراک به ساکنان لیبرتی خودداری می‌کنند . اگر قدری به این نوع اطلاعیه های سریالی دقت کنیم متوجه می شویم که وقتی سران فرقه دستشان از همه جا کوتاه …

لینک به منبع

مشکل لیفتراک یا بهانه ای برای خودنمایی کردن

در ادامه دروغ پردازی رجوی ها دستگاه تبلیغات وی باز هم به انتشار اطلاعیه های رنگارنگ در مورد وضعیت افراد لیبرتی با نام شورای بازنشستگان فرقه در اور پخش نمودند .

بعد از انتقال خفت بار افراد از اشرف به لیبرتی دستگاه دروغ پرداز فرقه سعی نمود برای اینکه همیشه مطرح باشند و با این کار می توان به مجامع بین المللی فشار آورد و لابی های جیره خوار غربی خود را مجاب نمایند که دولت عراق چه ستم هایی بر افراد در لیبرتی وارد می کنند تا با این مسئله بتوانند به دولت عراق فشار بیاروند و به خواسته خود برسند .

اعضای خارجه نشین و بی کار شورا در اطلاعیه های خود مدعی شدند که : ماموران عراقی مانع انتقال افراد بیمار به بیمارستان می گردند . یا نیروهای عراقی برای پنجمین ماه متوالی از تحویل لیفتراک به ساکنان لیبرتی خودداری می‌کنند .

اگر قدری به این نوع اطلاعیه های سریالی دقت کنیم متوجه می شویم که وقتی سران فرقه دستشان از همه جا کوتاه می باشد و چیزی برای علم کردن ندارند این گونه اطلاعیه صادر کرده تا عنوان کنند که ما هنوز هستیم و از یاد نرفتیم .

دستگاه تبلیغاتی فرقه مدعی است که ماموران عراقی برای جابجایی بار به آنان لیفتراک نمی دهند البته در این باره تصاویری هم از وضعیت بار بردن افراد در سایت های خود درج نمودند که برای تخلیه این گونه بارها نیازی به لیفتراک نیست چرا که کارهای سنگین تر از این را افراد در اشرف انجام می دادند و صدای مسئولین فرقه در نمی آمد و اگر کسی اعتراض می کرد به او مارک سوسول می زدند و اینکه این کار جزیی از مبارزه می باشد و به همین خاطر هم تعداد زیادی از افراد به خاطر کارهای سنگین دچار مشکل جسمی شدند و دیگر قابل درمان نیست و حالا چطور برای تخلیه سبد پرتقال صدای مسئولین در آمده و اینکه دولت عراق را مقصر می دانند که چرا لیفتراک نمی دهد . این مسئله در ظاهر این گونه است ولی در باطن مسئولین فرقه در لیبرتی از خدایشان می باشد که لیفتراک نباشد تا هم تعداد افراد بیشتری را به کار بگیرند و وقتشان را پر کنند و بتوانند جو سازی نمایند .

البته در این مورد می توانیم به مریم قجر توصیه کنیم که اگر دلش به حال افراد در لیبرتی می سوزد می تواند تعدادی حمار خریده تا اعضای فرقه بتوانند بارهای موجود و سنگین را جابجا کنند تا دیگر به افراد در لیبرتی فشار وارد نشود و به همین خاطر هم عکسی از مدل جدید لیفتراک برای اعضای فرقه درج کردیم تا بتوانند از آن استفاده کنند .

در مورد وضعیت بیماران لیبرتی مسئولین فرقه عنوان می کنند که : ماموران عراقی مانع انتقال افراد بیمار به بیمارستان می شوند و …. البته برای رجوی ها جان افراد اصلا ارزشی ندارد چرا که شاهد بودیم وقتی افراد به وضعیت خطرناک می رسند و می دانند که راه بازگشتی ندارند او را به خارج از عراق اعزام می کنند تا هم از مرگ وی سوء استفاده کنند و هم دولت عراق به کارشکنی برای درمان وی متهم نموده و هم مظلوم نمایی کنند !! .

اگر سران فرقه ذره ای برای جان افراد خود ارزشی قائل بودند پس از اخراج آنان از اشرف به لیبرتی می توانستند در همکاری با مجامع بین المللی افراد خود را از عراق خارج کنند . ولی او می خواهد که همه افراد در عراق کشته شوند و کسی هم سالم پایش را به اروپا نرسد چرا که مریم قجر در فرانسه به این گونه مرگها نیاز دارد و می خواهد هم نان سیاسی آنرا بخورد و هم به حیات خائنانه خود در کنار لابی های غربی و اسرائیلی ادامه دهد .

اطلاعیه های رنگارنگ در اور با نام شورای بی خاصیت که جز به اخذ پول بیشتر از رجوی ها فکر نمی کنند کسی را فریب نمی دهد و اکنون این شیوه هم مانند مارک زدن به جدا شدگان از فرقه لو رفته می باشد و همانند تفی سر بالا به صورت رجوی ها خورده است .

بنا به اخبار رسیده از داخل تشکیلات رجوی ، مسئله داری افراد در لیبرتی به حدی زیاد است که این گونه اطلاعیه ها که از اطاق مریم در اور بیرون می آید باز هم نمی تواند مشکلی از هزاران مشکل فرقه را حل نماید .

هادی شبانی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=14111

باز هم خبر مرگی دیگر در فرقه و این بار یعقوب ترابی

هادی شبانیهادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، پانزدهم نوامبر ۲۰۱۴:…  وقتی خبر فوت یعقوب ترابی را در اور شنیدم بسیار ناراحت شدم و به رجوی لعنت فرستادم رجوی ها یکی دیگر از بچه هایی که با سازمان مشکل داشته را به سوی مرگ کشاند . من یعقوب را از سالیان گذشته به خاطر نوع مسئولیتم در اشرف می شناختم و از نزدیک با وی برخورد داشتم و به قول بچه ها هم محفل بودیم و تمام زندگی اش را برایم …

میر یعقوب ترابیمرگ میر یعقوب ترابی، ننگ دیگری برای مریم قجرعضدانلو و سرکوب های درون فرقه ای

لینک به منبع

باز هم خبر مرگی دیگر در فرقه و این بار یعقوب ترابی

وقتی خبر فوت یعقوب ترابی را در اور شنیدم بسیار ناراحت شدم و به رجوی لعنت فرستادم رجوی ها یکی دیگر از بچه هایی که با سازمان مشکل داشته را به سوی مرگ کشاند .

من یعقوب را از سالیان گذشته به خاطر نوع مسئولیتم در اشرف می شناختم و از نزدیک با وی برخورد داشتم و به قول بچه ها هم محفل بودیم و تمام زندگی اش را برایم تعریف کرده بود .

وی خیلی از مواقع می گفت که فلانی من در بد جایی گیر کردم که راه بازگشتی برایم وجود ندارد و در نهایت همه ما خواهیم مرد . من در کانادا برای خودم زندگی داشتم اکنون در اینجا دارم قصابی می کنم و این شده کار من و مجبورم در این جا تن به این کار بدهم .

وقتی بعد از سرنگونی صدام از طرف سفارت کانادا در بغداد به قرارگاه اشرف آمده بودند و از وی خواستندکه به کانادا برود او از ترس تشکیلات رجوی قبول نکرد و بعدا برایم تعریف کرد از ترس تشکیلات و اینکه بعد از رفتن اعضای سفارت از قرارگاه چه بلایی بر سرم خواهند آورد و با انجام نشست های آنچنانی که خودت خبر داری جواب رد دادم و از خیر رفتن به کانادا گذشتم .

اطلاعیه ای که سران فرقه در مورد مرگ یعقوب دادند سراسر تناقض و دروغ می باشد و سعی نمودند با تعریف کردن از یعقوب از علت مرگ آن فرار کنند . در این اطلاعیه بیان می کنند که :

سازمان مجاهدین خلق ایران برای خنثی کردن ضرب الاجل مالکی در همان سال، از پهلوان یعقوب که پاسپورت معتبر کانادایی داشت به اصرار خواست به کانادا برود، او در شمار مجاهدینی بود که ترک اشرف را به هیچ رو نمی پذیرفتند .

سرانجام، ۸ ماه پس از حمله به اشرف در آبان سال ۹۰ یعقوب پس از خواهش رهبری مقاومت ، به خاطر در هم شکستن بهانه های مالکی و امنیت یارانش، رفتن از اشرف به کانادا را با ناخرسندی عمیق پذیرفت.

در پاسخ یاوه های رهبران فرقه باید گفت : اولا اینکه که یعقوب از خدایش بوده که هر چه زودتر از عراق خارج شود تا بتواند از دست این تشکیلات جهنمی رهایی یابد .

ثانیا مگر شما به کدام ضرب الاجل آقای مالکی اهمیت دادید که این یکی اولی آن باشد و تازه این ضرب الاجل چه تاثیری بر سرنوشت یعقوب داشت ؟

ثالثا عنوان شده که با خواهش رجوی این انتقال انجام گرفته است . اوج وقاحت و دریدگی رجوی را ببینید اصلا رجوی ها در تشکیلات یعقوب را آدم حساب می کردند که از وی درخواست کنند که به کانادا برود مگر رفتن یعقوب به کانادا چه تاثیری بر امنیت ساکنان اشرف داشت ؟

دروغ گفتن و ریا کاری تا کی . چه کسی را می خواهید گول بزنید ؟ اگر کسی یعقوب را نمی شناخت شاید حرف مفت تان خریدار داشت ولی ما کسانی هستیم که با یعقوب زندگی کردیم و با تمام خلق و خوی وی آشنا بودیم .

یعقوب انسان ساده و وارسته ای بود که فریب دروغ های رجوی را خورده و به عراق کشانده شد و سران فرقه هم از سادگی وی نهایت سوء استفاده را از وی کردند و همیشه او را در کارهای پشتیبانی به کار می گرفتند .

تناقض دیگری که در اطلاعیه فرقه دیده می شود عنوان شده که وی برای دیدار یارانش به فرانسه آمده بود دروغی که فقط از دهان کثیف رهبران فرقه بیرون می زند .

مگر کسی در درون اشرف می توانست حتی چند دقیقه با دوستش خلوت کرده و حرف بزند و اگر این کار انجام می شد باید در نشست های تشکیلاتی به مسئولین جواب پس می داد و یا اگر دوستش در لشگر دیگری بود اصلا این گونه دیدارها امکان پذیر نبود چه برسد که وی در کانادا بوده و یکدفعه دلش می خواهد برای دیدار با دوستانش به اور برود .

راستی چه کسی را می خواهید گول بزنید بعد از مرگ فریده ونایی اکنون نوبت یعقوب رسید فردی که ورزشکار بوده و بدن سالمی داشته چطور در تشکیلات شما یک دفعه ایست قلبی می کند .

مریم قجر باید جواب بدهد که در نشست های تشکیلاتی چه بلایی سر وی آوردند که با وجود بدنی سالم و ورزشکار این گونه قلبش باز می ایستد مریم قجر و شوهر فراریش مسئول مرگ یعقوب ها می باشند .

باید به حال زار بقیه افراد فرقه گریست که وقتی یعقوب این گونه قلبش می ایستد باید منتظر ایستادن قلبهای بقیه افرادی که در فرقه حضور دارند باشیم .

همانطوری که تا به حال شاهد مرگ خیلی از دوستان قدیمی مان در فرقه بودیم رهبران فرقه نه تنها از مرگ آنان متاثر نمی شوند بلکه در راه اهداف شوم خود نیاز به چنین مرگ و میرهایی دارند آنها همیشه بعد از مرگ افراد از آنان تعریف و تمجید می کنند ولی واقعیت این است اعضا در فرقه همانند ابزاری هستند که مورد استفاده قرار می گیرند و حتی بعد از مرگ آنها نیز از آنان سوء استفاده می کنند .

ننگ و نفرت ابدی بر شمایان که برای قدرت طلبی خود اینگونه جان افراد را می گیرید .

دور نیست روزی که جواب این همه خونهایی که را به ناحق ریخته شده را پس بدهید .

هادی شبانی

***

همچنین:

تناقض در شعار “ننگ ما ننگ ما خانواده الدنگ ما” توسط رجوی ها !!

هادی شبانی،  انجمن نجات، مرکز مازندران، دهم سپتامبر ۲۰۱۴: …  دستگاه تبلیغاتی فرقه زنی به نام زینب ذبیحی از شهرستان آمل را به تلویزیون خود آورده و سعی نمود تا وی مادرش را قهرمانی نشان دهد �

مرثیه خوانی مریم برای کشته های اشرف در پاریس

مریم رجوی داعش اسرائیل غزههادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، ششم سپتامبر ۲۰۱۴: …  مریم قجر به مناسبت کشته شده های اشرف به مرثیه خوانی پرداخته و با جمع کردن تعدادی از سناتور های از دور خارج شده و پول پرست سعی نمود به تحلیل مسائل روز بپردازد تا بتواند مسئولیت به کشتن دادن این افر

اخراج از عراق و سکوت رجوی ها

اخراج مجاهدین خلق فرقه رجوی از عراقهادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، پنجم سپتامبر ۲۰۱۴: …  بعد از اعلام وزارت خارجه عراق مبنی بر اخراج ۸۵۰ نفر از اعضای گروه تروریستی رجوی از عراق سران فرقه سعی نمودند با سکوت و نپرداختن به این مسئله این گونه نشان دهند که خبری از اخراج نیس�

مریم رجوی و حرفهای بی سر و ته همیشگی

هادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، ششم ژوئیه ۲۰۱۴: …  هر روز که می گذرد سران فرقه بیشتر ماهیت جنایت کارانه خود را نشان می دهند و اکنون به جایی رسیدند که عملا در سایت های خود از گروه تروریستی داعش به اسم انقلابیون عراق نام می برنند اگر چه ماهیت همه تروریست ها یکی می باشد . حم