گزارشات، عکسها و فیلم های جدید از آکسیون اعتراضی علیه نقض حقوق بشر و جنایات مریم رجوی، مجاهدین خلق و داعش

گزارشات، عکسها و فیلم های جدید از آکسیون اعتراضی علیه نقض حقوق بشر و جنایات مریم رجوی، مجاهدین خلق و داعش

Against Human rights abuse by Maryam Rajavi ISIS MEK NCRIانجمنهای فانوس، قلم، آوا و پیوند رهایی، سوم ژوئیه 2017:…  اعضای جدا شده از سازمان با برپایی میز کتاب و توزیع بروشورها و حمل پلاکاردهای مصور درحالیکه باران شدیدی می بارید، ضمن افشای هدف واقعی از برگزاری شوی سازمان در پاریس و اعتراض به اجازۀ اقامت و فعالیت برای یک گروه فرقه ای و تروریستی در یک کشور آزاد و دموکراتیک؛ هدف آکسیون و ماهیت واقعی … 

عتراض به نقض حقوق بشر مریم رجوی مجاهدین خلق و داعش از پارلمان اروپا تا قلب مرکز فرماندهی عنکبوتی فرقه رجوی در اور سورواز

تظاهرات جداشدگان در میدان حقوق بشرپاریس علیه فرقه رجوی

کانون آوا، سوم ژوئیه 2017
لینک به منبع

https://youtu.be/nzUDf0M3_v4

روز شنبه اول ژوئیه 2017 همزمان با انجام مراسم خیمه شب بازی مجاهدین که هرساله بمناسبت بزرگداشت مبارزه مسلحانه درحومه پاریس برگزارمی شود، تعدادی از ایرانیان آزاده و جداشدگان از فرقه رجوی در میدان حقوق بشرپاریس گرد هم آمدند تا با برگزاری میز کتاب و یک آکسیون افشاگرانه و اعتراضی اقدامات سرکوبگرانه این فرقه را برملا ونسبت به تحرکات آنان به جامعه فرانسه هشدار دهند.

اعضای جدا شده از سازمان با برپایی میز کتاب و توزیع بروشورها و حمل پلاکاردهای مصور درحالیکه باران شدیدی می بارید، ضمن افشای هدف واقعی از برگزاری شوی سازمان در پاریس و اعتراض به اجازۀ اقامت و فعالیت برای یک گروه فرقه ای و تروریستی در یک کشور آزاد و دموکراتیک؛ هدف آکسیون و ماهیت واقعی رهبران سازمان را برای شهروندان فرانسوی و خارجی که به اعضای جدا شده مراجعه می کردند توضیح دادند. این آکسیون بسیار مورد توجه و استقبال و حمایت مردم حاضر در میدان مذکور از جمله ایرانیان مقیم یا مسافر قرارگرفت.

شعارهای تظاهرات:

رجوی داعش – داعش رجوی
داعش جنایت می کند – رجوی حمایت می کند
رجوی تروریست – تروریست رجوی
بعدازظهر همین روز جلسه بحت و گفتگو در باره نقض حقوق بشر و عملکردهای ضدبشری فرقه مجاهدین علیه اعضای منتقد و جداشدگان در سالن هتلی در مرکزشهر پاریس برگزارشد. گزارش این جلسه همراه با عکسها و ویدیوی سخنان شرکت کننده متعاقبا باطلاع خواهدرسید.

به تصاویری از تظاهرات جداشدگان در میدان حقوق بشر پاریس ویک کلیپ کوتاه از این مراسم توجه کنید:

لینک به عکسها

آکسیون اعتراضی در میدان حقوق بشر پاریس: داعش جنایت می‌کند رجوی حمایت می‌کند

ایران قلم، سوم ژوئیه 2017
لینک به منبع

https://youtu.be/B7NrQbMrJzY

آکسیون اعتراضی در پاریس علیه فرقه رجوی برگزار شد . به گزارش خبرنگار ایران قلم در این اکسیون اعتراضی که روزگذشته ، 01.07.2017 ، با مسئولیت انجمن یاران و همکاری و مشارکت سایر انجمن‌ها و فعالین حقوق بشر در زیر باران شدید در میدان حقوق بشر پاریس برگزار شد، همه یک صدا شعار ” داعش جنانت می‌کند ، رجوی حمایت می‌کند ” سر دادند و در همین راستا رهبری فرقه مجاهدین را به دلیل مزدوری برای قدرت‌های جنگ طلب و سرویس های اطلاعاتی اسرائیل و عربستان به چالش کشیدند . مریم رجوی در خیمه شب بازی که همزمان با آکسیون اعضای جداشده از مجاهدین در ویلپنت پاریس برگزار کردند برای مردم ایران جنک و خشونت را از قدرت های جنگ طلب خواستار شد و  مدعی شد.

یک نفر از اعضای جداشده از مجاهدین خلق در این آکسیون اعتراضی مطرح می‌کرد که اگر چه فرقه تروریستی داعش مسئولیت دو حمله همزمان تروریستی به مجلس ایران و آرامگاه ایت الله خمینی را در چند هفته قبل برعهده گرفته‌ اند ،اما اگر نگوییم که ارتباط ارگانیک بین این دو فرقه تروریستی ، داعش و مجاهدین خلق، وجود دارد، اما بدون تردید و با قاطعیت می‌توان گفت تاکتیک‌های این حمله های تروریستی را از فرقه مجاهدین خلق الهام و فراگرفته اند و تمام اعضای سازمان مجاهدین خلق که در دهه های 60 و 70 خورشیدی در تشکیلات سازمان مجاهدین در عراق حضور داشته اند، به یاد دارند که مسعود رجوی بارها طرح انفجار مقبره آیت الله خمینی را یکی از آرزوهای خود عنوان می‌کرد که باید با خاک یکسان شود و لابلای سرودهای انقلابی خود که از تلویزیون عراق پخش می شد، تصاویر ی تخیلی به صورت فیلم از انجار آرامگاه آیت الله خمینی پخش می کرد.

همچنین در این اکسیون اعتراضی تعدادی از شرکت کنندگان که کماکان قربانیان اسیری را در تشکیلات مجاهدین خلق دارند که با جدیت دنبال آزادی این اسیران بودند از جمله آقای مصطفی محمدی که برای نجات فرزندش از کانادا به فرانسه آمده است  و در گفتگوی کوتاهی هدف خود در شرکت در این آکسیون در مصاحبه ای کوتاه اعلام کرد . توجه شما را در انتها به فیلم کوتاهی از این آکسیون اعتراضی جلب می نماییم.

لینک به عکسها

گزارشی از آکسیون پاریس

ایران فانوس، سوم ژوئیه 2017
لینک به منبع

میتینگ علیه جشونت و ترور مجاهدین خلق ایران مریم رجوی ویلپنت

روز شنبه دهم تیرماه برابر با اول ماه یولی، دو گروه از ایرانیان در پاریس تجمع اعتراضی داشتند. گروه اول، فرقه رجوی که در ویلپنت پاریس و با اکثریت مردم فقیر و بی پناه از کشورهای اروپایی و آفریقایی و عربی، در نمایشی برای اربابان قدرت، سالگرد خشونت و ترور را گرامی می داشتند و اربابان جنگ طلب را به خشونت و تجاوز به ایران تشویق و تحریک می کردند، گروه دوم اما قربانیان و جداشدگان گروه اول و در تضاد با شعر و شعارهای گروه اول، در میدان تروکادروی پاریس و در میان مردم فرانسه و توریستهای دیگر، تجمع کرده و با انواع شعار و پلاکارد و بروشورهای افشاگرانه علیه نیات جنگ طلبانه فرقه رجوی به اعتراض پرداختند.

گروه اول، فرقه رجوی، در زیر سقف همراه با ساندیس و بوی کباب و شعر و شعارهای توهم آلود و فرقه ای همچون „رجوی ایران، ایران رجوی“ به زعم خود گرم بزم و رزم بودند، گروه مخالف اما در زیر طوفان هوا و باران شدید شعارهای واقعی همچون „رجوی داعش، داعش رجوی“ و „رجوی تروریست، تروریست رجوی“ سر می دادند.

فرقه رجوی، مهمانان خود را در ویلپنت پاریس یا از ورشکستگان سیاسی و نظامی و یا از ایران ستیزان بدنام  انتخاب کرد تا توسط آنان به نیروهای روحیه باخته روحیه جدید تزریق نماید و شاید دیگران را بترساند و خود را نزد ارباب، بزرگ جلوه دهد. گروه مخالف اما در هیئت انجمنها و کانونهای مقاومت و فرهنگی و سیاسی، بودند که هر کدام دهها سال مبارزه و روشنگری و افشاگری در کارنامه خود و برای مردم داشتند.

افشاگریها و اعتراضات اعضای جداشده علیه فرقه رجوی، ساعاتی به طول کشید و در عصر این روز دوستان که از سالهای دور و سالهای اسارت و سالهای افشاگری با هم دوست بودند، در هتلی آن حوالی جمع شده و مجدداً در باب فرقه رجوی به سخنرانی پرداختند. در این سخنرانیها، اعضای جداشده به مختصات و انواع جنایات و خیانتهای فرقه رجوی در درون تشکیلات و انواع ترورها و خیانتهایی که از خرداد ماه سال 1360 تا کنون علیه مردم ایران مرتکب شده بودند را با انواع فاکت و سند، افشاء و به گوش مردم رساندند.

در این گردهمایی و نشست اعضای جداشده که تا ساعت 18 عصر به طول انجامید، اعضاء همچنین اعتراف کردند که همچنان در مقابل جنایات و تبلیغات جنگ طلبانه فرقه رجوی، خواهند ایستاد و مابقی برنامه های ضد ایرانی آنان را چه در داخل تشکیلات و چه علیه مردم ایران، افشاء خواهند کرد.

کانون سیاسی/ فرهنگی ایران فانوس

لینک به عکسها

حضور تبلیغی افشاگرانۀ جداشدگان فرقۀ رجوی در هتل های محل استقرار سياهی لشكرهای اجاره ای

پیوند رهایی، سوم ژوئیه 2017:
لینک به منبع

بيچاره شب پرستان، بي وطنان خائن، مجاهد نماهاي خونخوار ظالم با اين سيل خروشان جداشدگان مظلوم و مقاوم چه خواهند كرد؟

جداشدگان همراه آقاي مصطفي محمدي اين پدر مظلوم كه در پي گم كرده خود سالهاست از تورنتو تا بغداد و از بغداد تا قلعه رجوي خائن در اور  و نقاط مختلف شهر پاريس در تب و تاب ميسوزد روز جمعه صبح دوباره به ناگهان بر سر مريم قجر و اين بار در هتل های محل اقامت افرادی كه با پرداختن تمامی مخارج از بليط هواپيما تا هتل و غذا گرفته تا قول گردش چند روزه در پاريس در قبال حضور چند ساعته در شوی رجوي از كانادا و آمريكا گرفته تا كمپ هاي پناهندگان به هتل گلدن توليد در نزديكي فرودگاه شارل دوگل آورده شده بودند، ظاهر شدند و ضمن افشاگري عليه فرقۀ خائن و وطن فروش رجوی تعداد زيادی بروشور و تراكت های افشاگرانه در بين آنها توزيع كردند.

در صحبت با تعدادی از دوستان سابق كه آنها را می شناختيم و از كانادا و امريكا و استراليا امده بودند در صحبتهای خصوصی ضمن ابراز انزجار از حضور نفرات ضد ايراني و وهابيون بچه كش گفتند صرفا بخاطر ديدن پاريس و گردش به انجا امده اند و برايشان سخت بود كه اين پيشنهاد را رد كنند يكي از دوستان مي گفت تو كه مي داني من با سه بچه و همسرم هر گز نمي توانم هزينه يك مسافرت يك هفته اي به پاريس را تأمين كنم چرا كه هزينه بليط و هتل براي ما پنج نفر حدود ١٥ هزار دولار كانادايي ميشود به اضافه چند هزار دولار براي خورد و خوراك.

البته اين سخاوتمندي فرقه رجوي شامل أفغانها و أعرابي كه از كمپ هاي كشور هاي اروپايي اورده اند نمي شود و به انها فقط حل مسألۀ  خوراک و اقامت و هر نفر پنجاه يورو تعلق ميگيرد.

بله اينهم از جامعۀ بی طبقه توحيدی از نوع فرقۀ رجوی كه الحق درسش را از ارباب جنايتكار وهابی اش و از «دشمنان امپرياليست جهان خوار»  سابق و برادران  كنونی خوب آموخته است برادرانی كه ديگر مخارجشان بر همگان روشن است و از دقيقه اي ١٠ هزار دولار شروع ميشود.

در مسير برگشت از هتل گلدن توليد با ديدن عكسهای مريم قجر كه زير پل چسبانده شده بود جداشدگان پوسترهايی كه چهره واقعي رجوی را افشا مي كرد را چسباندند و آقا محمدي هم با بنری كه عكس جگره گوشۀ اسيرش روي آن بود براي مدتي كنار جاده به پخش بروشور و افشای فرقۀ رجوي پرداخت.

photo 2017-07-03 03-48-30

photo 2017-07-03 03-49-09

photo 2017-07-03 03-49-58

photo 2017-07-03 03-50-03

photo 2017-07-03 03-50-35

photo 2017-07-03 03-50-51

photo 2017-07-03 04-39-54

photo 2017-07-03 04-39-42

photo 2017-07-03 03-51-22

photo 2017-07-03 03-48-30

آکسیون و گردهمایی جداشدگان فرقۀ رجوی در پاریس در افشای شوی مریم قجر

پیوند رهایی، سوم ژوئیه 2017:
لینک به منبع

روز شنبه اول ژوئیه 2017 همزمان با شوی مریم قجر در ویلپن در حومۀ پاریس جداشدگان فرقۀ رجوی که در میان آنها برخی اعضای خانواده های اسیران این فرقه نیز حضور داشتند آکسیونی را در میدان تروکادرو (میدان حقوق بشر) پاریس جلوی برج ایفل برگزار کردند.

اعضای سابق سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) در این آکسیون زیر بارش شدید باران با حمل پلاکاردهایی ماهیت تروریستی و ضد حقوق بشری فرقۀ رجوی را برای شهروندان فرانسوی و جهانگردان خارجی افشا کردند. آنها با این آکسیون خود آنهم در قلب پایتخت فرانسه نشان دادند که ایرانیان مقیم خارج در شوی این فرقه در ویلپن که در منطقه ای دور از پایتخت قرار دارد شرکت نکرده و نمی کنند و شرکت کنندگان و سخنرانان این شوی مریم قجر جز نمایندگان اربابان آمریکایی و سعودی فرقه و اجیرشدگان بیگانه و جنایتکار در مقابل دقیقه ای 10 هزار دلار به اعتراف خودشان نمی باشند.

بعد از این آکسیون، اعضای جداشده از فرقۀ رجوی در یک گردهمایی با سخنرانی گروهی از اعضا و مسئولین قدیمی این فرقه از جمله از شورای رهبری آن به بیان مشاهدات و تجارب خودشان از دورانی که در تشکیلات این فرقه بودند و به افشای شوی مریم قجر با شرکت نمایندگانی از اربابان منطقه ای و امپریالیستش و ماهیت تروریستی و فرقه ای گروه موسوم به سازمان مجاهدین خلق پرداختند.

لینک به عکسها

(پایان)

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30214

میتینگ اعضای جداشده از مجاهدین در میدان حقوق بشر فرانسه 

Against_terrorism_Mojahedin_Khalq_Maryam_Rajavi_Paris_20178آریا ایران، دوم ژوئیه ۲۰۱۷:… محمد حسین سبحانی ضمن اشاره به سالهای از دست رفته در سازمان مجاهدین می گوید، چرخه ترور و خشونت در ایران توسط مجاهدین خلق آغاز شد. آنها از ۳۰ خرداد ۱۳۶۰ به بعد مانع از رشد طبیعی جامعه در ایران شدند. جامعه و مردم را به خون و آتش کشیدند و بعدها نیز بعنوان ارتش خصوصی صدام از مرزها به میهن خود یورش بردند.  سبحانی می گوید، همین … 

Under President Macron, France can play a pivotal role in Western relations with Iran

لینک به منبع

میتینگ اعضای جداشده از مجاهدین در میدان حقوق بشر فرانسه

میتینگ علیه جشونت و ترور مجاهدین خلق ایران مریم رجوی ویلپنت

صبح روز شنبه ۱۰ تیر ماه ۱۳۹۶ برابر با یکم ژوئیه ۲۰۱۷، میدان حقوق بشر فرانسه شاهد راهپیمایی اعضای سابق مجاهدین خلق بود.

در این تظاهرات که توسط انجمن های حقوق بشری ترتیب یافته بود، ضمن اعتراض به نقض حقوق بشر در سازمان مجاهدین، فعالیت های تروریستی آنان نیز تقبیح گردید.

میتینگ علیه جشونت و ترور مجاهدین خلق ایران مریم رجوی ویلپنت

میتینگ علیه جشونت و ترور مجاهدین خلق ایران مریم رجوی ویلپنت

از صبح روز شنبه در حالیکه بارندگی شدید در میدان تروکادرو پاریس ادامه داشت، گروه های متشکل از اعضای سابق مجاهدین ، ضمن در دست داشتن پلاکاردهایی، به روشنگری درباره سازمانی که آن را سکت و تروریست می نامیدند، پرداختند.

در این تظاهرات تعدادی از خانواده های اعضای سازمان مجاهدین نیز حضور داشتند.

مصطفی محمدی که از کانادا در این گردهم آیی شرکت داشته می گفت که ؛سال ها است فرقه رجوی اجازه دیدار دخترش سمیه را نمی دهد. او ادامه می دهد با انتقال اعضای مجاهدین از عراق به آلبانی، انتظار داشته که دخترش سمیه را در یکی از کشورهای اروپایی ملاقات کند، اما مجاهدین خلق به دخترش اجازه نمی دهند تا با پدر، مادر، خواهر و برادراش ملاقات نماید.

میتینگ علیه جشونت و ترور مجاهدین خلق ایران مریم رجوی ویلپنت

مصطفی محمدی می گوید، سازمان مجاهدین خلق دخترش سمیه محمدی را از سال ها پیش در اسارت دارد و این مسئله نشان دهنده نقض حقوق خانواده، نقض حقوق بشر و دشنه ای است که بر قلب یک خانواده ایرانی فرود آمده است.

پدر خانواده دیگری نیز وضعیتی کماکان مشترک و مشابه با مصطفی محمدی داشت. بنابه گفته حسین نژاد، یکی از دختران او نیز سال هاست توسط سازمان مجاهدین خلق به اسارت گرفته شده است. او سال ها است که به دنبال ملاقات با دخترش می باشد، اما مجاهدین خلق اجازه دیدار او با دخترش که هم اکنون در آلبانی بسر می برد را نمی دهند.

سایر افراد شرکت کننده در این میتینگ اعتراضی را اعضای سابق مجاهدین خلق تشکیل می دادند. آنها نیز از درد و رنجی که در پایگاه های مجاهدین خلق کشیده بودند می گفتند.

آنها می گفتند که نسبت به کارکردهای سازمان مجاهدین و فشارهایی که روی اعضای خود می آورند کاملا آگاهی دارند. افراد حاضر در تظاهرات می گفتند که مطمئن هستند، اعضای منتقل شده به تیرانا از آزادی های فردی و اجتماعی برخوردار نمی باشند. چرا که مجاهدین خلق در نظر دارند پایگاه خود در تیرانا را تبدیل به پایگاهی مشابه اشرف در عراق نمایند.

آنها نگران دوستان و آشنایان خود در سازمان مجاهدین خلق هستند. آنها نگران هستند که ترویج خشونت در بین اعضای منتقل شده به آلبانی، می تواند ابزاری برای استفاده تروریستی در ایران بر علیه خانواده هایشان باشد.

به اعتقاد افراد شرکت کننده در این میتینگ، سازمان مجاهدین خلق که مقر اصلی آن در اورسوراواز فرانسه می باشد، یک کالت به شدت خشن است که توسط مسعود و مریم رجوی هدایت می شوند.

وقتی سئوال شد که نگرانی شما چیست؟ و چرا از خشونت یا تروریسم سازمان مجاهدین خلق در اروپا می گویید؟ یکی از افراد حاضر در تظاهرات میدان حقوق بشر فرانسه پاسخ داد؛

سازمان مجاهدین خلق در۳۰ خرداد سال ۱۳۶۰ علیه حکومت و مردم ایران اعلام جنگ مسلحانه نمود. چند روز بعد مقر حزب جمهوری اسلامی را بمب گذاری و منفجر کرد که منجر به کشته شدن بیش از ۷۲ تن از سران جمهوری اسلامی شد. یک ماه بعد دفتر نخست وزیری را منفجر نمودند که رئیس جمهور و نخست وزیر وقت ایران به همراه تعدادی دیگر کشته شدند. از آن پس تا کنون دست به اقدامات تروریستی بسیار گسترده ای در شهرهای ایران زده اند. از مردم کوچه وخیابان گرفته تا دانشمندان هسته ای را در خیابان های تهران ترور نمودند. از طرف دیگر تعداد قابل توجهی از اعضای ناراضی خود را در زندان های درون سازمانی یا مکان های نامعلوم دیگر، سربه نیست کرده اند. سازمان مجاهدین خلق بر خلاف آنچه که امروز از خود نشان می دهد، در یک کلام یک فرقه تروریستی و بسیار خشن می باشد. مجاهدین خلق همانند وقایع ۱۷ ژوئن ۲۰۰۳ که دست به خودسوزی گسترده  اعضای خود زد، برای جوامع اروپایی از جمله مردم فرانسه نیز خطرناک می باشند. این عضو سابق مجاهدین از دولت فرانسه می خواهد که مریم رجوی و سایر تروریست های سازمان مجاهدین را از کشور خود اخراج کنند.

میتینگ علیه جشونت و ترور مجاهدین خلق ایران مریم رجوی ویلپنت

میتینگ علیه جشونت و ترور مجاهدین خلق ایران مریم رجوی ویلپنت

میتینگ علیه جشونت و ترور مجاهدین خلق ایران مریم رجوی ویلپنت

در گوشه ای دیگر از پاریس، اعضای قدیمی مجاهدین که هم اکنون از آنان جداشده و به گروه های حقوق بشری در اروپا پیوسته اند، گردهم آمده اند تا خشونت و تروریسم در سازمان مجاهدین خلق را ریشه یابی نمایند. هر کدام از آنها خاطرات خود با مجاهدین را بازبینی می نماید.

میتینگ علیه جشونت و ترور مجاهدین خلق ایران مریم رجوی ویلپنت

میتینگ علیه جشونت و ترور مجاهدین خلق ایران مریم رجوی ویلپنت

میتینگ علیه جشونت و ترور مجاهدین خلق ایران مریم رجوی ویلپنت

محمد حسین سبحانی ضمن اشاره به سالهای از دست رفته در سازمان مجاهدین می گوید، چرخه ترور و خشونت در ایران توسط مجاهدین خلق آغاز شد. آنها از ۳۰ خرداد ۱۳۶۰ به بعد مانع از رشد طبیعی جامعه در ایران شدند. جامعه و مردم را به خون و آتش کشیدند و بعدها نیز بعنوان ارتش خصوصی صدام از مرزها به میهن خود یورش بردند.

میتینگ علیه جشونت و ترور مجاهدین خلق ایران مریم رجوی ویلپنت

سبحانی می گوید، همین خشونت به درون سازمان نیز کشیده شد.

خشونت و ایدئولوژی مرگبار آنها اعضای معترض و خواهان جدایی را نیز در بر گرفت. او که زمانی از اعضای موثر مجاهدین خلق  در عراق بوده، به دلیل اعتراض به نقض حقوق بشر در سازمان مجاهدین خلق محکوم به زندان می شود. او در نهایت به ارتش صدام حسین تحویل داده می شود.

محمد حسین سبحانی عضو سابق شورای مرکزی مجاهدین به زندان مخوف ابوغریب منتقل می گردد. او مدتی طولانی را فقط به این دلیل که می خواسته است از مجاهدین جدا شود در زیر شکنجه و فشار روحی فراوان قرار گرفته است. مجاهدین خلق به او و دخترش نیز هیچوقت اجازه ندادند تا با افسانه طاهریان مادر دخترش ملاقات نمایند.

میتینگ علیه جشونت و ترور مجاهدین خلق ایران مریم رجوی ویلپنت

بازمانده مجاهدین به همراه گردشگران و لابی های خارجی

همزمان با تظاهرات اعتراضی اعضای جداشده از مجاهدین در میدان تروکادرو، مجاهدین خلق نیز در گوشه ای دیگر از شمال پاریس دور مریم رجوی گرد آمده اند، تا تاریخ خشونت بار خود در ایران، عراق و فرانسه را جشن بگیرند.

آنها با دو هزار نفر باقیمانده شان، همه ساله در دهکده کوچک ویلپنت گرد هم می آیند تا در کنار مریم رجوی به سخنان میهمانانی از آمریکا و اروپا که با هزینه مجاهدین به فرانسه آمده اند گوش فرا دهند. آنها همصدا خواهان سرنگونی حاکمان ایران هستند، اما همین ها مجاهدین را هنگام سرنگونی صدام در عراق خلع سلاح نموده و پایگاه اشرف را بمباران نمودند.

مجاهدین خلق با کارهایی که خود عامل موثر آن بودند، از جامعه ایران ترد شدند. آنها حتی به اندازه یک گروه چند نفره تجاری در ایران نفوذ ندارند، سن متوسط افرادی که با بادبادک ها و پرچم های رنگی در داخل سالن ایستاده اند بیش از ۵۵ سال می باشد. بسیاری از آنان از نظر جسمی مریض و احتیاج به مداوا دارند، اما مریم رجوی در کنار حمایت جنگ طلبان آمریکایی که روی سن ایستاده اند، افراد مورد نظر را ارتش آزادیبخش ملی ایران می نامد!

گزارش اختصاصی آریا نیوز – ۱۰ تیر ۱۳۹۶ – یک ژوئیه ۲۰۱۷

آریا ایران

*** 

مریم رجوی مجاهدین خلق کارناوال ویلپنت فرانسهاول قرارشان بود که “مبارزه مسلحانه” شان علیه “امپریالیسم” باشد

ژرار دوپره لابی مریم رجوی در پارلمان اروپاMEP Gérard Deprez claims 265 parliamentarians support Rajavi’s MEK. Really?

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30136

نقش سازمان مجاهدین خلق در بمباران شیمیایی سردشت 

Chemical_bombing_Sardash_Mojahedin_Khalq_MEK_NCRI_Saddam_7محمد علوی، آریا ایران، بیست و نهم ژوئن ۲۰۱۷:…  صدام حسین که در آن ایام دست پایین را در جبهه های جنگ داشت، با استفاده از اطلاعاتی که مجاهدین خلق داده بودند، می خواست درسی فراموش ناشدنی به ارتش ایران بدهد. او از آنجا که می دانست اگر حمله ایران از جبهه سردشت صورت گیرد نمی تواند با آن رویارویی نماید، به همین دلیل دستور داده بود که تمامی مراکز مهم بیرون … 

رجوی ویلپنت مجاهدین خلق اول ژوئیه 2014جشن «ترور»، و همبستگی با «آمران و حامیان» کشتار مردم سردشت و حلبچه (نمایش مریم رجوی در ویلپنت)

لینک به منبع

نقش سازمان مجاهدین خلق در بمباران شیمیایی سردشت

بمباران شیمیایی سردشت مجاهدین خلق فرقه رجوی صدام حسین

روابط آشکار و پنهان مسعود رجوی و سایر رهبران سازمان مجاهدین با شخص صدام حسین، ارتش و سازمان اطلاعات و امنیت صدام بر کسی پوشیده نیست. سال ۱۳۶۵ مسعود رجوی به همراه مریم رجوی، مهدی ابریشمچی، محمد سید المحدثین، عباس داوری و سایر رهبران مجاهدین به عراق رفتند. این مسئله در تمامی خبرگزاری های آنزمان از جمله در نشریات مجاهدین ثبت شده است.

بمباران شیمیایی سردشت مجاهدین خلق فرقه رجوی صدام حسین

مسعود رجوی و صدام حسین در بغداد – ۱۳۶۵

ملاقات مسعود رجوی و صدام حسین در بغداد که از طرف مجاهدین با عنوان دیدار صلح بیان شده، تشدید سال ها جنگ و ویرانی در مناطق مرزی و شهرهای داخل ایران بود.

ویدیوی ملاقات مسعود رجوی با صدام حسین از کانال یوتیوب مجاهدین خلق

https://youtu.be/SGj3JXo8n5g

Chemical_bombing_Sardash_Mojahedin_Khalq_MEK_NCRI_Saddam_3

مسعود رجوی و صدام حسین در بغداد

گرچه افراد نظامی سازمان مجاهدین از سال ۱۳۶۰ در نواحی مرزی ایران و عراق حضور داشتند و عملیات های پراکنده ای نیز انجام می دادند، اما از سال ۱۳۶۴ به اعزام واحد های عملیاتی و تروریستی به داخل شهرهای بزرگ ایران مبادرت نمودند که رعب و وحشت زیادی ایجاد نموده بود. اما از سال ۱۳۶۵ مسعود رجوی با حضور در کنار صدام حسین قصد عملیات های بزرگتر و ضربه های بزرگتر داشت تا بتواند حکومت ایران را در همکاری مشترک با صدام حسین ساقط نماید.

در آن ایام که سازمان بطور مستقیم درگیر عملیات هایی در نواحی مرزی و شهرهای ایران بود، بخش روابط خارجی مجاهدین با مسئولیت مستقیم مهدی ابریشمچی، عباس داوری و احمد افشار در ارتباط تنگاتنگ با ارتش و سازمان اطلاعات و امنیت عراق قرار داشتند.

آنها هر ماه یک یا دو بار جلسات مشترک برگزار می نمودند. جلسات مشترک مجاهدین با سازمان اطلاعات و امنیت صدام حسین برای تحویل دهی اطلاعات جمع آوری شده مجاهدین از ارتش و مکان های نظامی و… برگزار می گردید.

ویدیو هایی از فروش اطلاعات نظامی ایران، توسط مجاهدین خلق به سازمان اطلاعات و امنیت عراق در بغداد

https://youtu.be/bBiHL5wNcsM

https://youtu.be/rJoU3D66K6Y

در این جلسات که نمایندگانی از سازمان مجاهدین اعم از؛ مهدی ابریشمچی، عباس داوری، احمد افشار و … حضور داشتند، اطلاعات نظامی و سری ایران به سازمان اطلاعات وامنیت صدام حسین فروخته می شد.

بمباران شیمیایی سردشت مجاهدین خلق فرقه رجوی صدام حسین

مهدی ابریشمچی، عباس داوری، احمد افشار، از فرماندهان مجاهدین و مسئولین فروش اطلاعات سری ایران به صدام

سازمان اطلاعات و امنیت صدام حسین پس از طبقه بندی اطلاعات، آنها را به مراکز مختلف نظامی و سیاسی عراق ارسال می نمود. صدام حسین و ارتش عراق بر اساس اطلاعات بدست آمده از سازمان مجاهدین که آن را بسیار دقیق می دانستند، طرح ها و تهاجم نظامی خود را برنامه ریزی نموده و در عملیات های نظامی علیه ایران استفاده می کردند.

بر اساس نقشه اطلاعاتی که مجاهدین خلق در همان جلسات به سازمان اطلاعات و امنیت صدام حسین فروخته بودند، قرار بود ارتش ایران از نواحی مرزی سردشت به عراق تهاجم کند. مکان های پشتیبانی عملیات ارتش ایران در مناطقی از شهر سردشت بود، که به گفته مجاهدین برای عدم شناسایی تحت پوش مکان های اجتماعی قرار داشت.

صدام حسین که در آن ایام دست پایین را در جبهه های جنگ داشت، با استفاده از اطلاعاتی که مجاهدین خلق داده بودند، می خواست درسی فراموش ناشدنی به ارتش ایران بدهد. او از آنجا که می دانست اگر حمله ایران از جبهه سردشت صورت گیرد نمی تواند با آن رویارویی نماید، به همین دلیل دستور داده بود که تمامی مراکز مهم بیرون و داخل شهر بمباران شیمیایی شوند.

بالاخره راس ساعت ۱۶:۳۰ روز یکشنبه هفتم تیر ماه ۱۳۶۶، حمله هوایی ارتش صدام حسین به سردشت آغاز شد. چند فروند هواپیمای جنگی ارتش آنروز عراق، ۷ بمب شیمیایی خردل در نقاط مختلف شهر انداختند که ۲ بمب در بازار شهر و ۲ بمب در دیگر مناطق مسکونی افتاد. ۳ بمب دیگر نیز در باغ‌های مجاور شهر فرود آمد.

تصاویری از فاجعه بمباران شیمیایی سردشت توسط نیروی هوایی ارتش صدام حسین

بمباران شیمیایی سردشت مجاهدین خلق فرقه رجوی صدام حسین

بمباران شیمیایی سردشت مجاهدین خلق فرقه رجوی صدام حسین

بمباران شیمیایی سردشت مجاهدین خلق فرقه رجوی صدام حسین

طبق آمارهای رسمی، از شهر ۱۲۰۰۰ نفری آنروز سردشت، ۸۰۲۵ نفر مصدوم شدند. از این تعداد حدود ۴۵۰۰ نفر نیاز به درمان فوری داشتند. از آن مجموعه ۱۵۰۰ مجروح نیاز به بستری با ابزار ویژه پزشکی در بیمارستان ها داشتند.
کل آمار شهدا ۱۳۰ نفر بود که ۲۰ نفر از آنها در همان دقایق و ساعات نخستین پس از بمباران شهید شدند ،۱۰ نفر در حین انتقال از سردشت به شهادت رسیدند و ۱۰۰ نفر طی مدت یک ماه پس از حادثه بتدریج در بخش‌های مراقبت ویژه بیمارستان‌های مختلف کشور به شهادت رسیدند. هنوز صد ها مجروح و بازمانده آن حملات از بیماری های مختلف رنج می برند.

سازمان مجاهدین خلق نه در آن ایام و نه پس از آن، هیچ وقت فاجعه حمله شیمیایی صدام به سردشت در تاریخ ۷ تیر ۱۳۶۶ را محکوم نکرد.

از طرفی پیرامون این جنایت جنگی، گزارشات متعددی به انضمام تصاویر دلخراش قربانیان حادثه به شورای امنیت سازمان ملل ارسال شد، اما سازمان ملل نیز اقدامی جدی بعمل نیاورد.

اکنون با گذشت ۳۰ سال از جنایت جنگی مشترک صدام حسین و سازمان مجاهدین خلق علیه مردم سردشت، اسنادی در آمریکا منتشر شده که نشان می دهد آمریکا با حملات شیمیایی صدام حسین علیه ایران همراه و همگام بوده است.

وب سایت بی بی سی فارسی در این باره، تنها بخشی از اسناد افشا شده را طی مقاله ای از حسین باستانی منتشر نموده و به نقش مجاهدین خلق در آن فاجعه نپرداخته است؛

اسناد همراهی آمریکا با حملات شیمیایی عراق علیه ایران

امروز سی‌امین سالگرد حمله شیمیایی ارتش عراق به شهر کُردنشین سردشت در ۷ تیر ۱۳۶۶ است. این حمله هزاران مصدوم و بیش از ۱۱۰ کشته بر جای گذاشت. با وجود حملات شیمیایی مکرر عراق علیه نیروهای ایرانی، ماجرای سردشت نخستین مورد حمله شیمیایی به یکی از شهرهای ایران بود.
“مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس” سال پیش، در گزارشی یادآوری کرد که در پی بمباران سردشت، ایران اخبار این حمله را رسانه‌ای نکرد چون نگران بود سبب “ایجاد ترس و وحشت عمومی” شود. رسانه ای نشدن ماجرای سردشت در ایران باعث شد تا این واقعه، عمدتا از دید افکار عمومی پنهان بماند. در چنین فضایی، تعجبی ندارد که در منابع موجود درباره جنگ ایران و عراق، اشارات مختصری به حمله شیمیایی سردشت شده است.
پوشش رسانه ای بسیار ناچیز ماجرای سردشت در داخل ایران، در شرایطی بود که قدرت های جهانی نیز انگیزه ای برای برجسته کردن تخلفات جنگی عراق نداشتند.
ماجرای سردشت، ویژه در بستری از بی تفاوتی ایالات متحده نسبت به استفاده عراق از سلاح های شیمیایی علیه ایران صورت گرفت. بی تفاوتی همراهانه ای که مدتی بعد، به بمباران شیمیایی حلبچه با بیش از ۵ هزار کشته منجر شد.
حمله شیمیایی عراق به سردشت، مشخصا ۹ ماه پس از آن صورت گرفت که واشنگتن، حتی تلاش اکثریت اعضای شورای امنیت را برای صدور یک بیانیه (و نه قطعنامه) در محکومیت استفاده از سلاح های شیمایی از سوی عراق وتو کرده بود.
گزارش حاضر، مروری دارد بر نقشی که دولت آمریکا، در سکوت جامعه جهانی در مقابل استفاده صدام حسین از اسلحه شیمیایی علیه ایران بازی کرده است.

اطلاع آمریکا از فعالیت های شیمیایی عراق

شش ماه مانده به سرنگونی حکومت صدام حسین، جورج بوش در بخشی از سخنرانی ۷ اکتبر ۲۰۰۲ خود در توجیه حمله به عراق گفت: “صدام حسین دستور انجام حملات شیمیایی علیه ایران و بیش از ۴۰ روستای عراق را داد. این حملات، منجر به کشته و زخمی شدن حداقل ۲۰ هزار نفر شد.”
استفاده عراق از سلاح های شیمیایی علیه ایران، موضوعی نبود که دولت ایالات متحده به تازگی در جریان آن قرار گفته باشد. با وجود این، واشنگتن تا زمانی که جنگ ایران و عراق ادامه داشت، درعمل مخالفتی با استفاده صدام حسین از اسلحه شیمیایی نشان نداد.

نشریه فاینانشال تایمز در ۲۳ فوریه ۱۹۸۳، به گزارشی از سازمان اطلاعات نظامی ایالات متحده (دی آی ای) در سال ۱۹۸۰ اشاره دارد که مطابق آن، بغداد حتی از پیش از پیروزی انقلاب ایران، یعنی از اواسط دهه ۱۹۷۰ میلادی، “فعالانه” در صدد به دست آوردن سلاح های شیمیایی بوده است.

عراق از سال ۱۹۸۲، که ایران پس از آزادی خرمشهر وارد خاک این کشور شد، به استفاده از سلاح های شیمیایی علیه ایرانی ها پرداخت و در سال ۱۹۸۳، استفاده از این سلاح ها را به طرز قابل ملاحظه ای افزایش داد.
روزنامه واشنگتن پست، در گزارشی در ۴ سپتامبر ۲۰۱۳، یادآوری کرده که دولت رونالد ریگان نیز از سال ۱۹۸۳ و به دنبال تلاش های ایران برای تصرف بصره، مصمم شده بود جلوی پیروزی تهران را در جنگ بگیرد.

تصمیم دولت ایالات متحده برای حمایت از عراق، در دستورالعمل امنیت ملی شماره ۱۱۴ ایالات متحده به تاریخ ۲۶ نوامبر ۱۹۸۳ توضیح داده شده، که یکی از معدود تصمیم های سیاست خارجی زمان رونالد ریگان است که هنوز طبقه بندی محرمانه دارد. واشنگتن پست به نقل از برخی از مسئولان دولتی سابق ایالات متحده نقل نوشته این دستورالعمل، تصریح داشته که باید با استفاده از “هر اقدام لازم و قانونی” جلوی شکست عراق در مقابل ایران گرفته شود.

بنا بر یک گزارش تحقیقی نشریه آمریکایی فارین پالیسی در ۲۶ اوت ۲۰۱۳، مصاحبه با افسران سابق اطلاعاتی آمریکا و اسناد سازمان سیا که در سال ۲۰۱۳ از طبقه بندی محرمانه خارج شده نشان می دهند آمریکایی ها از آغاز ۱۹۸۳ به “شواهد قطعی” استفاده عراق از سلاح های شیمیایی دسترسی داشته اند.

روزنامه نیویورک تایمز در ۳۰ مارس ۱۹۸۴، از قول مقام های اطلاعاتی نوشته است بر مبنای “شواهدی که خدشه ناپذیر به نظر می‌رسند” عراق در جنگ با ایران “از گاز اعصاب استفاده کرده و ساخت مراکز بزرگ برای تولید انبوه گازهای کشنده شیمیایی را به پایان رسانده است”.

همچنین بعد از بمباران شیمیایی حلبچه (در اکتبر ۱۹۸۸)، کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا گزارشی را تحت عنوان “استفاده از سلاح های شیمایی در کردستان: آخرین حمله عراق” منتشر کرده که تصریح دارد بین سال های ۱۹۸۴ تا ۱۹۸۸ “عراق به طور مستمرو موثر از گازهای سمی علیه ایران استفاده کرده است”.

واشنگتن پست نیز در گزارشی در ۴ سپتامبر ۲۰۱۳، یادآوری کرده که در نوامبر ۱۹۸۳، یک مسئول ارشد وزارت امور خارجه به وزیر وقت، جورج شولتز، گفته است گزارش های اطلاعاتی آمریکا از استفاده نیروهای عراقی از گلوله های شیمیایی علیه ایرانی ها “به صورت تقریبا روزانه” حکایت دارند (استفاده از تسلیحات شیمایی در مقیاس بزرگ، در موارد خاص صورت گرفته اما شواهدی وجود دارد که عراقی ها مستمرا از گلوله های توپ یا خمپاره دارای ترکیبات سمی استفاده کرده اند که شاید بسیاری از آنها برای ازمایش کردن تاثیرات این مواد بوده).

واشنگتن پست، در گزارش جداگانه ای که سه ماه پیش از حمله ایالات متحده به عراق در ۳۰ دسامبر ۲۰۰۲ منتشر شده، از وجود اسناد حاکی از موافقت رونالد ریگان و سپس جورج بوش (پدر) با فروش “مواد شیمیایی سمی و ویروس های کشنده بیولوژیک” به دولت صدام حسین خبر داده است. موادی که البته، دارای کاربرد دوگانه نظامی و غیرنظامی بوده اند.

به گزارش لس آنجلس تایمز (۱۳ فوریه ۱۹۹۱) یکی از این تولیدات دارای کاربرد دوگانه، هلیکوپترهایی بود که در سال ۱۹۸۳ به عراق فروخته شد و سپس، برای انجام حملات شیمیایی علیه کردهای عراق در سال ۱۹۹۸ مورد استفاده قرار گرفت.
تمام اینها در حالی بود که جنگ ایران و عراق، چند بارروسای وقت شورای امنیت با صدور بیانه های غیرالزام آور عراق را به خاطر استفاده از سلاح های شیمیایی محکوم کردند. اما این شورا، به خاطر نفوذ و حق وتوی قدرت های بزرگ، هیچ گاه نتوانست با صدور قطعنامه الزام آور عراق را به خاطر استفاده از این سلاح ها محکوم کند.

در یکی از آخرین تلاش ها پیش از حمله سردشت، در ۲۱ مارس ۱۹۸۶، تلاش اکثریت اعضای شورای امنیت برای تصویب یک بیانیه در محکومیت حملات شیمیایی مکرر عراق علیه نیروهای ایرانی، با رای منفی ایالات متحده ناکام ماند. ۱۰ کشور دیگر عضو شورا به این متن رای مثبت دادند و کشورهای بریتانیا، فرانسه، استرالیا و دانمارک، در رای گیری شرکت نکردند.

از سردشت تا حلبچه

بی تفاوتی جهانی نسبت به استفاده مکرر بغداد از سلاح های شیمیایی، حدود هشت ماه پس از بمباران سردشت به پرتلفات ترین بمباران شیمیایی یک شهر در تاریخ جهان منجر شد.

در ۲۵ اسفند ۱۳۶۶، ارتش عراق شهر کردنشین حلبچه در کردستان عراق را، به تلافی همکاری عده ای از کردها با نیروهای ایرانی بمباران شیمیایی کرد و حداقل ۵ هزار نفر را کشت. تعداد کشته شدگان حلبچه، تا ۶۸۰۰ نفر نیز گفته شده است.

بعد از بمباران حلبچه، شورای امنیت به مدت ۷ هفته موضعی در مقابل این حمله نگرفت. حتی پس از آن هم، از مقصر دانستن حکومت صدام حسین خودداری کرد و درعوض، به محکوم کردن “ادامه استفاده از سلاح های شیمیایی در مناقشه میان جمهوری اسلامی ایران و عراق” پرداخت. شورای امنیت، در ادامه از “هر دو طرف” خواست از “استفاده بیشتر از سلاح های شیمیایی خودداری کنند”.

وhشنگتن پست در بررسی مفصلی که در ۱۷ ژانویه ۲۰۰۳ منتشر کرده تاکید دارد که تحلیل هزاران سند پلیس مخفی عراق که (قاعدتا بعد از جنگ اول خلیج فارس) به دست آمریکایی ها افتاده، اسناد ازطبقه بندی خارج شده دولت آمریکا و مستندات دیگر نشان می دهد که آمریکا شکی نداشته حمله شیمیایی به حلبچه کار عراق بوده است.

بعد از این حمله شیمیایی، ایران که شهر را در اختیار داشت، انبوهی از خبرنگاران غربی را به حلبچه دعوت کرد. صحنه های تکان دهنده شهر، به فاصله چند روز در بخش های خبری اصلی شبکه های تلویزیونی دنیا و از جمله آمریکا به نمایش در آمد.

با وجود این، موضع واشنگتن بعد از حمله شیمیایی عراق به حلبچه این بود که ایران نیز حمله سهم داشته و مقام های وزارت جنگ، در مصاحبه های گوناگون با شبکه های خبری، بر این ادعا پافشاری کردند. یک سند دولت آمریکا که در سال ۲۰۰۳ از طبقه بندی محرمانه خارج شده نشان می دهد که دیپلمات های آمریکا دستورالعملی را از وزارت خارجه دریافت کرده بودند که بر لزوم پافشاری بر این موضع در گفتگو با متحدان آمریکا و پرهیز از “بحث درباره جزئیات” تاکید داشته است.

مجله فارین پالیسی، در گزارشی در ۲۶ اوت ۲۰۱۳، حتی به توضیح اسنادی پرداخته که از نقش غیرمستقیم آمریکا در اقدامات ارتش عراق در کردستان عراق در ماه های پایانی جنگ حکایت دارند.

مطابق این اسناد در سال ۱۹۸۸، ماهواره های جاسوسی آمریکا کشف کرده بودند که ایران با استفاده از شکافی در خطوط دفاعی عراق، در آستانه یک پیروزی استراتژیک مهم است. به نوشته فارین پالیسی دولت آمریکا در این مقطع، با “اطلاع کامل” از اینکه ارتش عراق برای متوقف کردن ایرانی ها از سلاح های شیمیایی استفاده خواهد کرد، محل استقرار نیروهای ایرانی را به عراقی ها اطلاع داده است.

هرچند فارین پالیسی مشخص نکرده در چه ماهی از سال ۱۹۸۸ ایران قصد نفوذ استراتژیک به داخل عراق را داشته، اما تنها عملیات تهاجمی بزرگ ایرانی ها در سال ۱۹۸۸، عملیات والفجر ۱۰ بوده که در اسفند ۱۳۶۶ (مارس ۱۹۸۸) صورت گرفته و تصرف شهر حلبچه در کردستان عراق، از جمله دستاوردهایش بوده است.

در نتیجه، به نظر می رسد اطلاع آمریکا از واکنش شیمیایی عراق به عملیات در دست انجام ایران در سال ۱۹۸۸، درواقع پیش بینی همان چیزی بوده که در عمل، به فاصله کوتاهی در حلبچه اتفاق افتاده است.

سرانجام سلاح های شیمیایی عراق

چشم پوشی ایالات متحده نسبت به سلاح های شیمیایی حکومت صدام حسین، پس از حمله عراق به کویت در سال ۱۹۹۱ به پایان رسید.

حکومت عراق، بعد از حمله به کویت و بیرون رانده شدن از این کشور در سال ۱۹۹۱، مجبور به انهدام سلاح های کشتار جمعی خود شد.

عراق در ابتدا، بخش کوچکی از توان شیمیایی خود را برای استفاده احتمالی علیه ایران در صورت درگیری مجدد نگه داشت، اما اندکی بعد از شکست کامل در جنگ خلیج فارس، از ترس تبعات نگاهداری سلاح های ممنوعه، این سلاح ها را هم منهدم کرد.

دستگاه های اطلاعاتی ایالات متحده، به خوبی از فرایند انهدام سلاح های ممنوعه بغداد مطلع بودند.

با وجود این، بعد از حملات ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ طیفی از سیاستمداران تاثیرگذار آمریکایی، از دیک چنی معاون اول رئیس جمهور و دونالد رامسفلد وزیر دفاع گرفته تا نهایتا شخص جورج بوش (پسر)، به دفاع از حمله به عراق به بهانه در اختیار داشتن سلاح های کشتار جمعی و نیز ارتباط با القاعده پرداختند.

توضیح دلایل اصرار چنین سیاستمدارانی بر حمله به عراق، نیاز به گزارش جداگانه ای دارد، اما شواهدی موجود است که نشان می دهد مدافعان این حمله، از همان روز ۱۱ سپتامبر، تصمیم خود را برای زمینه سازی چنین حمله‌ای گرفته بودند.
تصمیمی که در فرصت یک و نیم ساله میان حملات ۱۱ سپتامبر تا حمله به عراق، دولت و سازمان های اطلاعاتی آمریکا و بریتانیا، به توجیه آن بر مبنای “ادعاهای جاسوسی” به‌کلی بی‌اعتبار پرداختند.

۲۸ ژوئن ۲۰۱۷ – محمد علوی

*** 

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult FlaqsAlbania’s destabilization? You have forgotten hundreds of Mojahedin!

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویDebate in the European Parliament ‘What is to be done about the Iranian Mojahedin Khalq (MEK)?’

تروریسم در تهران مجاهدین خلق داعش عربستان سعودیIran: MKO, Saudi behind terror attacks – Saudi Minister Refuses to Condemn Tehran Shootings

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult FlaqsAlbania’s destabilization? You have forgotten hundreds of Mojahedin!

همچنین:

 • 20_June_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_MEK_terrors_3جواد فیروزمند، آریا ایران، بیست و یکم ژوئن ۲۰۱۷:…  محمود دلخواسته که از ابتدای شکل گیری تظاهرات حضور داشته می گوید که این تظاهرات فقط ۴۰ دقیقه طول کشیده و هسته مرکزی آن را که مجاهدین و فداییان اقلیت تشکیل می دادند فقط چند صد نفر بوده و بقیه جمعیت طرفدار

  Iran-launches-missiles-into-eastern-Syria-targets-ISIS-pmoi-2محمد علوی، آریا ایران، پاریس، نوزدهم ژوئن ۲۰۱۷:… سازمان تروریستی مجاهدین خلق که در فرانسه مستقر می باشد، پس از انتشار خبر مربوطه در رسانه های بین المللی، در یک واکنش هراس آلود که از وب سایت رسمی مجاهدین منعکس گردیده، آن را بلوف موشکی رژیم

  Mojahedin_Khalq_Rajavi_cult_Self_immolationجواد فیروزمند، آریا ایران، هفدهم ژوئن ۲۰۱۷:…  برخلاف مجاهدین خلق که برای دستگیری مریم رجوی در روز ۱۷ ژوئن ۲۰۰۳  داستان پلیسی ساخته و حکومت ایران را دخیل می دانست، تا آنموقع تصور می‌شد مریم رجوی کنار دیگر اعضای مجاهدین خلق و در پادگان اشرف مستقر است. اما بعد

   Maryam Rajavi Mojahedin Khalq Terror group Parisآریا ایران، شانزدهم ژوئن ۲۰۱۷:… نرخ های تعیین شده برای گسیل افراد غیر ایرانی به جلسه مریم رجوی – به هر نماینده پارلمان یا وزیر از کشورهای عربی برای شرکت در سالن و احتمالا یک سخنرانی ۱۰۰ دقیقه ای ۱۰۰۰۰ یورو بعلاوه سه روز هتل و هزینه رفت و آمد پرداخت می گردد. –به هر استاد دانشگاه برا

  جواد فیروزمند، آریا ایران، هشتم ژوئن ۲۰۱۷:… اما دریغ از سازمان موسوم به مجاهدین خلق و شورای رجوی که هیچ گونه حس انساندوستانه ای از آنان منعکس نگردید. نه گروه تروریستی داعش را محکوم کردند و نه ابراز همبستگی یا همدردی با بیش از ۴۶ مجروح و۱۲ کشته این واقعه از خود نشان دادند… همین نمونه نشان می دهد که

  جواد فیروزمند، آریا نیوز، پاریس، چهارم ژوئن ۲۰۱۷:… باند رجوی در همین پاراگراف کوتاه اعتراف می کند که زندانیان زندان اوین می توانند نامه منتشر کرده و آن را به اطلاع همگان در سراسر جهان برسانند. اعتراف می کنند که در زندان اوین فروشگاه وجود دارد ولی قیمت اجناس گران است. اعتراف می کنند که غذا و بهدا

  جواد فیروزمند، آریا ایران، پاریس، سیزدهم اکتبر ۲۰۱۴: … گامی که در سال گذشته توسط آقایان قصیم و روحانی برداشته شد، تحولات شگفت انگیزی در شورای رجوی به ثبت رساند، که طبعا باب میل رهبران مجاهدین نبود. اولین گام این تاثیر گذاری، آگاهی بخشی بود. عرق ملی، نفی دیکتاتوری درون تشکیلاتی، میل به آزادی، عدم وابستگی به قدرت های خارجی و ا

  مریم رجوی داعش اسرائیل غزهمحمد رضا شاهید، تلویزیون ایران فردا (تنظیم از آریا ایران)، چهارم سپتامبر ۲۰۱۴: … ژاندارم ها و بعد از ۱۰ بار ربوده شدن گلدان، مسیر حرکت گلدان را از طریق کامپیوتر دنبال می کنند و این گلدان گل در مقر سازمان مجاهدین خلق یافت می شود…  آقای افشین علوی سخنگوی مج

  مریم رجوی مجاهدین خلق تروریستهافیگارو (ترجمه انجمن آریا)، سوم اکتبر ۲۰۱۴: …  این پرونده عجیب و غریب از روز دوشنبه در ژاندارمری اورسوراواز، دهکده محل اقامت مریم رجوی به جریان افتاد. از زمانیکه گل های قبرستان دهکده ناپدید می شد، گلدان های روی قبر را به جی پی اس های ردیاب م

  جواد فیروزمند، آریا ایران، پاریس، بیست و نهم سپتامبر ۲۰۱۴: … اما مهم ترین بخش که مجاهدین با فعال شدن آن به شدت گزیده می شوند، روند اعتراض و جدایی اعضا و کادرهای اصلی از بدنه تشکیلات سازمان مجاهدین در عراق و اروپا است. افراد مهم و بسیار تاثیر گذاری در دهه گذشته از مجاهدین جداشده و پی زندگی خود رفته اند. از سال ۲۰۰۳ میلادی تا سال

  مریم رجوی هفدهم ژوتنمحمد علوی، آریا ایران، هجدهم سپتامبر ۲۰۱۴: …  سال گذشته نیز آخرین گام ها در باره این پرونده برداشته شد. مریم رجوی و محمد سید المحدثین به دادگاه فراخوانده شدند و شهادت دادند که در موارد مطرح شده از طرف قاضی ضد تروریستی، هیچ گونه مسئولیتی در سازمان مجاه

  رجوی و گروگانهاآریا ایران، پاریس، هشتم سپتامبر ۲۰۱۴: …  بنام خدا و بنام دوستی و مبارزات ضد امپریالیستی و ضد استثماری خلقهای ایران و شوروی. رهبر کشور بزرگ همسایه ما ، دبیر کل کمیته ً مرکزی حزب کمونیست اتحاد شوروی، رفیق گرامی ، میخائیل سرگئویچ گرباچف ؛ بمناسبت آغاز سال نو و در آستانه برگزاری بی

  مسعود رجوی مریم رجوی داعش حزب بعث صدام حسینمحمد علوی، آریا ایران، پاریس، اول سپتامبر ۲۰۱۴: … اما داعش تنها نیست. پیوند مستقیم و غیر مستقیم داعش با بازماندگان حزب بعث، القاعده و گروه تروریستی رجوی در عراق از مهمترین مسائلی است که باید همانند داعش با آن