گند فرقه گرایی در برلین بیرون زد. سخنرانان و تماشاچی ها اجاره ای

گند فرقه گرایی در برلین بیرون زد. سخنرانان و تماشاچی ها اجاره ای

شوی مریم رجوی برلینایران قلم، برلین، نهم مارس 2015:… اعضای تحریریه ایران قلم در دو هفته گذشته چندین ملاقات با مراجع زیربط در مورد خدشه ای که می تواند با حضور مریم رجوی در برلین برای دمکراسی در آلمان پیش آورد، انجام دادند و در همین ارتباط دو نامه نیز برای مقامات مربوطه نوشتند که متاسفانه با استدلال های منطقی و قابل قبولی مواجه نشدیم. اما خوشبختانه با گزارش خبرگزاری های بین المللی همه چیز روشن شد …

مریم رجوی، حجاب اجباریBehind the deceptive face of Maryam Rajavi’s Women’s Day meeting in Berlin

لینک به منبع

این بار گند فرقه گرایی در برلین بیرون زد

هم سخنران اجاره ای، هم تماشاچی اجاره ای

بارها نوشتیم که فرقه رجوی با پول خون زنده است، اولین بار حدود شش الی هفت سال قبل این اعضای جداشده از مجاهدین و انجمن های حقوق بشری بودند که گفتند فرقه رجوی برای پرکردن سالن های گردهمایی های خود با پول افراد را اجاره و به این خیمه شب بازی ها می آوردند. آخرین نمونه از خریدن آدم اجاره ای با پول خون اعضای فعلی و جداشده از مجاهدین در گردهمایی مریم رجوی در هفتم مارس ۲۰۱۵ در شهر برلین اتفاق افتاد.

خبرگرای آسوشیتد پرس در همین مورد گزارش داد:

“به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس سالن ده هزار نفری کنفرانس ولدوروم برلین پر بود از دانشجویان چک و لهستانی که ادعا کردند برای شرکت در کنفرانس روز شنبه بلیط دو سره و هتل از برگزار کنندگان دریافت کردند”

http://ir.voanews.com/content/article/2672287.html

اعضای تحریریه ایران قلم در دو هفته گذشته چندین ملاقات با مراجع زیربط در مورد خدشه ای که می تواند با حضور مریم رجوی در برلین برای دمکراسی در آلمان پیش آورد، انجام دادند و در همین ارتباط دو نامه نیز برای مقامات مربوطه نوشتند که متاسفانه با استدلال های منطقی و قابل قبولی مواجه نشدیم.

اما خوشبختانه با گزارش خبرگزاری های بین المللی همه چیز روشن شد و دیگر جای هیچ شک و تردیدی باقی نمی ماند که هم سخنران اجاره ایست و هم تماشاچی. خود رجوی هم در چند هفته قبل اعتراف کرده بود که اعضای” شورای ملی مقاومت” وی هم اجاره ای هستند. پس همه چیز با ” پول خون” پیش می رود.

نکته جالب این است که یکی از همین سخنران های اجاره ای به نام رودی جولیانی خودش را به نفهمی می زند و در گردهمایی فرقه رجوی گفته است:

“به این گردهمایی بزرگ نگاه کنید، ببینید خانم رجوی چطور بیش از ۱۰۰هزار نفر را در پاریس گرد می‌آورد. چطور می‌توانید بگویید آلترناتیوی در ایران وجود ندارد. این آلترناتیوی است که بر اصول، پایه‌ریزی شده است.” به نقل از سایت ایران افشاگر

البته روشن است که همه تعجب این سخنران اجاره ای برای این همه تماشاچی اجاره ای درک می کنند. لازم به یادآوری است که خرید سیاهی لشگر توسط فرقه رجوی توسط منابعی غیر از اعضای جداشده نیز افشا شده است. در گذشته ، یک مقام وزارت خارجه آمریکا در گفتگو با “کریستین ساینس مانیتور” در ارتباط با گردهمایی سال گذشته فرقه مجاهدین در پاریس گفته بود که معمولا به هر سخنران برای یک سخنرانی ۲۰ دقیقه‌ای ۲۰ هزار دلار پیش پرداخت داده می‌شود و علاوه بر هزینه سفر، ۲۵ هزار دلار هم بعد از اتمام سخنرانی به نفع سازمان مجاهدین، به حساب فرد سخنران واریز می‌شود.این شرکت‌ها همچنین جمع کردن و استخدام سیاهی لشکر برای اجتماع‌های چند نفره و گردهمایی‌های این فرقه را بر عهده دارند. افرادی که شاید حتی نام این فرقه تروریستی را نشنیده باشند صرفا به خاطر دادن پول، غذا و گشت و گذار رایگان به این گردهمایی آورده می شوند. نکته ای در گزارش خبرگزاری آسوپستدپرس و رادیو آمریکا نیز این امر تایید شده است که در بالا اشاره کردیم. لازم به یاداوری است که سال گذشته نیز روزنامه لوموند فرانسه در گزارشی اشاره کرده بود که افرادی با تابعیت لهستانی و رومانیایی در آن شرکت کرده بودند. این افراد که با وعده اقامت در هتل‌های ۴ ستاره و ۵ ستاره به فرانسه سفر می‌کنند، در قالب یک سفر توریستی به حومه پاریس می‌آیند تا در کنار گشت و گذار در فرانسه در تجمع فرقه مجاهدین نیز شرکت کنند.

جالب این است که یکی از همین مزدور سخنران های اجاره ای به نام جولیانی به رادیو فردا گفته است:

“رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک در کنفرانسی که شورای ملی مقاومت سازمان مجاهدین خلق در برلین برگزار کرد، خواهان تشدید مواضع ایالات متحده علیه جمهوری اسلامی ایران شد”

در انتهای این مطلب به این جمله بسنده می کنیم که جولیانی ها ، نتانیاهوها و رجوی ها و همه جاده صاف کن های جنگ و خشونت بدانند که تلاش آنها آب در هاونگ کوبیدن است. کار از کار گذشته استو دیگر طبل جنگ صدا ندارد.

شوی مریم رجوی در برلین

شوی مریم رجوی برلین

شوی مریم رجوی برلین

(پایان)

***

Mojahedin Khalq, Rajavi cult, Americans lobby for Terrorist Cult


http://youtu.be/ikUXrwAPGR8

Maryam Rajavi’s annual Rally in Villepinte. This year promoting ISIS, MEK, Saddamists – Everyone Loses

Maryam Rajavi terrorist syriaIntroducing Maryam Rajavi as a human rights activist is the wrong tool for the wrong job

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=16773

آیا این همزمانی ، اتفاقی است؟ باور کنید مجاهدین خلق ” جاسوس ” نیستند

محمد حسین سبحانی، ایران قلم، بیست و هفتم فوریه ۲۰۱۵:… در پایان ، بویژه برای آقای نتیانیاهو، لازم است یادآوری کنیم که درست است که مزدوری سازمان مجاهدین برای کشورهای بیگانه سابقه ای طولانی دارد و از این نظر صاحب تجربه و قابل اتکا هستند. به عبارتی آری ، آنها مزدور های گوش به فرمان و وظیفه شناسی هستند، اما ” جاسوس” نیستند، زیرا مجاهدین خلق حداقل های توان و پایگاه سیاسی ، اجتماعی …

محمد حسین سبحانی: نگاهی به پیامی خشونت طلبانه (+متن کامل خزعبلات مزدور فراری مسعود رجوی)

لینک به منبع

آیا این همزمانی ، اتفاقی است؟

باور کنید مجاهدین خلق ” جاسوس ” نیستند

محمد حسین سبحانیمحمد حسین سبحانی ــ ۲۷ فوریه ۲۰۱۵ تقریبا بعد از سه دهه تهدید، تحریم و جنگ سرد بین ایران و آمریکا مسئولین ارشد دو کشور بیش از یکسال است که بر سر یک میز به گفتگو نشسته اند. در این مسیر مقامات دو کشور تابوهایی که از گفتگو و مذاکره برای دو طرف ساخته شده بود، در حال شکستن هستند، هر چند راه درازی برای حل همه مسائل پیش بینی می شود. با این حال کارشناسان اعتقاد دارند اگر اتفاق غیر منتظره ای رخ ندهد ، یک توافق همه جانبه بین ایران و آمریکا در مسائل هسته ای صورت خواهد گرفت. تقریبا هیچ کارشناس منصف سیاسی ایرانی و غیر ایرانی نیست که این توافق را در راستای منافع مردم ایران ارزیابی نکند، حتی بسیاری اعتقاد دارند این توافق و باز شدن درب های بسته بر روی ایران راه را برای بهبود شرایط اقتصادی و حقوق بشر در ایران را مهیاتر می کند.

اما در حالیکه این روند و گفتگوهای دو کشور در حال پیشرفت می باشد و طرف های مذاکره کننده از نتایج اولیه مذاکات خشنود می باشند. تنها دولت اسرائیل ، کشور عربستان و فرقه مجاهدین خلق در مخالفت با آن اخلال و کارشکنی می کنند. در همین ارتباط آقای نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل قرار است برای مخالفت با این روند به آمریکا برود و در سوم مارس ۲۰۱۵ در کنگره آمریکا که تحت تسلط جمهوری خواهان می باشدعلیه سیاست های دمکرات ها و آقای اوباما سخنرانی کند.

با پیش بینی این موضوع خانم سوزان رایس مشاور امنیت ملی ایالات متحده آمریکا در روز سه شنبه ، ۲۴ فوریه، گفته است که قبول دعوت رئیس کنگره آمریکا از سوی نخست وزیر اسرائیل برای سخنرانی در مجلسین آمریکا در حال حاضر ” برای تار و پود روابط دوجانبه اسرائیل و آمریکا مخرب” است.

این در حالی بوده است که جان بینر رییس مجلس نمایندگان آمریکا در گفتگو با رسانه ها تایید کرده است که نه تنها بدون هماهنگی با کاخ سفید از نخست وزیر اسرائیل برای ایراد سخنرانی در کنگره آمریکا دعوت کرده، بلکه به سفیر اسرائیل در واشینگتن هم تاکید کرده تا جایی که ممکن است کاخ سفید را از این امر بی‌خبر نگه دارد.

در همین گیر و دار برای اینکه آقای نتانیاهو خط جنگ طلبی اش را در کنگره آمریکا خوب پیش ببرد، در مقدمه به یک مانور تبلیغاتی و رسانه ای نیاز داشت که مامور اجرای آن نیز مشخص شد و بر عهده فرقه مجاهدین قرار گرفت . بنابراین همزمان با سفر نتانیاهو به آمریکا، ابزار خریداری شده توسط موساد ماموریت یافت در قالب ” شورای ملی مقاومت ” در واشنگتن جلسه ای را برگزار کند و با چند عکس گرفته شده در گوگل و قاطی کردن اطلاعات نادرست و درست با یکدیگر مدعی کشف جدیدی شود که حکومت ایران در حال ساختن بمب اتمی می باشد. آیا این همزمانی اتفاقی است؟

البته موضوع این مقاله چیز دیگری است، ولی پرسش از اعضای ” شورای ملی مقاومت ” می باشد که احتمالا می دانند چه نانی می خورند. خطاب به چند تا غیر مجاهدی باقی مانده در این شورای آلت دست ، عرض می کنم، آیا این همزمانی فیل هوا کردن نتانیاهو با رجوی اتفاقی است؟

به ادامه بحث بپردازیم.

می دانید که مطالب ارائه شده توسط نتانیاهو و رجوی نه تنها حتی مورد تایید کارشناسان مستقل قرار نگرفته است، بلکه موساد، سرویس اطلاعاتی اسرائیل نیز مطالبی از این دست که حکومت ایران بزودی بمب اتمی خواهد ساخت را رد کرده است. در این ارتباط گزارش یورونیوز را بخوانید:

” بر اساس گزارشهای سازمان اطلاعاتی اسراییل، موساد، اظهارات نخست وزیر اسراییل در مورد فاصله ایران تا دستیابی به بمب اتمی مطابق با واقعیت نبوده است.

اسناد موساد نشان می دهند که برخلاف سخنان نخست وزیر اسراییل در مجمع عمومی سازمان ملل در سال ۲۰۱۲، ایران فاصله زیادی در دسترسی به بمب هسته ای داشته است. موضوعی که دولت نتانیاهو و شخص نخست وزیر از آن مطلع بوده اما خلاف آنرا در مجمع عمومی سازمان ملل و در برابر رهبران بسیاری از کشورهای عضو بیان کرده است. …

کارشناسان موساد تاکید می کنند که ایران الزاما فعالیت هسته ای نظامی برای دسترسی به بمب را دنبال نمیکند.”

http://persian.euronews.com/2015/02/24/leaked-documents-allege-israel-pm-and-mossad-differ-on-iran

جالب این است که بعد از افشای اسناد موساد و برآوردهای اطلاعاتی این سرویس از توانایی های اتمی ایران روزنامه هاآرتص نوشت :

” در پی افشای اطلاعات موساد، جان استوارت کمدین آمریکایی نتانیاهو را به تمسخر گرفت. این کمدین آمریکایی بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل را برای گمراه کردن سازمان ملل در مورد پیشرفت برنامه تسلیحات هسته ای ایران به تمسخر گرفت.”

در پایان ، بویژه برای آقای نتیانیاهو، لازم است یادآوری کنیم که درست است که مزدوری سازمان مجاهدین برای کشورهای بیگانه سابقه ای طولانی دارد و از این نظر صاحب تجربه و قابل اتکا هستند. به عبارتی آری ، آنها مزدور های گوش به فرمان و وظیفه شناسی هستند، اما ” جاسوس” نیستند، زیرا مجاهدین خلق حداقل های توان و پایگاه سیاسی ، اجتماعی در داخل ایران را ندارند که حتی بتوانند “جاسوس ” باشند.

netanyahu-84076_754

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIMaryam Rajavi – Cheerleader for Israel


Massoud Khodabandeh
Article first published online: 27 JAN 2015
DOI: ۱۰٫۱۱۱۱/aspp.12164

***

همچنین:

رجوی عکس صندوق نسوز را بجای تاسیسات اتمی به امریکایی ها قالب کرد

سایت فرقه ها و وبلاگ جالبون، بیست و ششم فوریه ۲۰۱۵:…  مضحکه جدید مجاهدین خلق: عکسی که دیروز به عنوان «تاسیسات اتمی» ایران به دنیا نشان دادند از سایت یک شرکت گاوصندوق سازی دزدیده شده! من اگر جای مجاهدین خلق بودم، یا لااقل جای دنباله رو هاشان اگر بودم، همین یک نمونه برایم کافی بود که متوجه بشوم من را خر کرده اند و دارد از سادگیم استفاده میشود. عکس زیر را ببینید، این را …

تفاوت در تاکتیک , همسانی در استراتژی

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی، بیست و پنجم فوریه ۲۰۱۵:… استراتژی همه آنها یکی است اما تاکتیک به سطح شعور و شیوه هایی که خود بکار میبرند متفاوت است , یکی به کلی گویی بسنده میکند و با نشان دادن یک نقاشی در صدد کارشکنی است و یکی با جزئیات دقیقی که در کنفرانس ارائه میدهد , جزئیات دقیق و ریز , مجاهدین در کنفرانس خودکه بازتاب چندانی نداشت , از سایت هسته ای در وسط شهر تهران …

معرکه گیری اتمی در آستانه توافق هسته ای نشانه وحشت مزدور رجوی از آینده است

سایت مجاهدینمجاهدین دات کام، تهران، بیست و پنجم فوریه ۲۰۱۵:…  اما هر زمانی که مذاکرات هسته ای ایران و گروه ۱+۵ به نقاط حساسی می رسد سر و کله گروهک تروریستی منافقین نیز پیدا می شود و آنها به نیابت از رژیم صهیونیستی( و حتی در برخی مواقع جلوتر از آنها) سعی می‌کنند با مثلا افشاگری تازه صحنه مذاکرات را به ضرر ایران و به نفع غرب تغییر دهند. این دور از مذاکرات نیز از این قاعده مستثنی نبود و گروهک …