اشتباه در آمدن تحلیل های سازمان (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

اشتباه در آمدن تحلیل های سازمان (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

زهرا میر باقریزهرا السادات میر باقری، انجمن نجات، مرکز تهران، بیست و هشتم ژوئیه 2014: … در جریان پذیرش قطعنامه 598 توسط جمهوری اسلامی و قبول آتش بس با عراق ،رجوی تحلیل می کرد که صلح با عراق طناب دار جمهوری اسلامی است و زهر آتش بس باعث سرنگونی جمهوری اسلامی می شود . رجوی می گفت زمان ضربه نهایی وزمان سرنگونی فرا رسیده است وزمان مناسبی …

مایکل روبین: علت حمایت موسسه “کلاریون” از مجاهدین خلق (فرقه رجوی) چیست؟


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

لینک به منبع

اشتباه در آمدن تحلیل های سازمان (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

در جریان پذیرش قطعنامه 598 توسط جمهوری اسلامی و قبول آتش بس با عراق ،رجوی تحلیل می کرد که صلح با عراق طناب دار جمهوری اسلامی است و زهر آتش بس باعث سرنگونی جمهوری اسلامی می شود .

رجوی می گفت زمان ضربه نهایی وزمان سرنگونی فرا رسیده است وزمان مناسبی برای ما بوجود آمده است. رژیم در منتهای ضعف حاضر به توقف جنگ می شود ودلیلی قبول قطعنامه ازطرف آنها هم همین است وما نباید این فرصت تاریخی را از دست بدهیم وباید حمله کنیم وکارش را یکسره کنیم .رژیم دیگر نیروی جنگی ندارد .

ازنظر اجتماعی رجوی چنین تحلیل می کرد 90درصد مردم ضد جنگ هستند وازرژیم ایران به ستوه آمده اند ومنتظرفرصتی هستند که نیروهای سازمان وارد ایران شوند. او مدعی بود به محض اینکه اولین گروه نیروهای ما به شهر کرمانشاه برسد انبوه مردم ازما حمایت خواهند کرد وبه صفوف رزمندگان مجاهد خلق خواهند پیوست .

آخر رجوی که هیچ از علم نظامی بهره ای نبرده و حتی دیگران را هم به هیچ عنوان قبول نداشت چگونه فتح تهران آن هم از تنها راه ورودی از غرب تهران که از قزوین نشأت میگرفت را طراحی و سپس فرودگاه مهرآباد را فتح و به سمت مجلس و کاخ ریاست جمهوری در دنیای کودکانه اش خیز برمیداشت و از آن مضحک تر اعضا و کادرهایی بودند که این همه دروغ را پذیرفتند.

بواسطه همین بزرگترین خطا همه نیروها بر روی جاده اسلام آباد – کرمانشاه قفل شدند و با نیروهایی که در پشت سر آنان با انواع خود روها و هلی کوپترها پیاده شده، تمامی نیروهای سرگردان مجاهدین طعمه کمین های نیروهای ایران شدند کمین هایی که بطور انبوه از مجاهدین کشته میگرفت و راه را بر عقب نشینی سراسیمه فرماندهان و اعضای باقی‌مانده می بست.

به همین خاطر بود که ایران نیز نام این ماجرا جویی بزرگ را « مرصاد » به معنای کمین گاه گذاشت.

عملیات ماجرا جویانه ای که تنها با هدف رسیدن برق آسا به قدرت و حاصل اش مرگ بیش از هزار نفر تنها از جانب مجاهدین و زخمی شدن 2 تا 3 هزار نفر بی هیچ سرانجامی به پایان رسید.

– درزمان ریاست جمهوری خاتمی هم گفت این میانه روی وبحث تمدنها توسط خاتمی به زیان جمهوری اسلامی خواهد بود وباعث باز شدن فضای جامعه و سرنگونی جمهوری اسلامی خواهد بود .

– در رابطه با تخلیه اشرف در عراق بعنوان نقطه استراتژیکی فرقه رجوی می گفتند به هیچ عنوان اینکار را نخواهند کرد ولی سرانجام مجبورشدند با قریب 100کشته اشرف را تخلیه کنند وبه لیبرتی جابجا شوند.

– طی مذاکرات هسته ای ایران و ۱+۵رژیم صهیونیستی به سرکردگی نتانیاهو ورجوی ها تلاش های فراوانی کرد با فشارجلوی روند پیشروی مذاکرات را بگیرد ومستمرعلیه آن سخن پراکنی می کرد ودرمصاحبه هایش می گفت مذاکره باایران را ادامه ندهید .اکنون که مذاکرات به مرحله پیش نویس توافق نهایی رسیده است فرقه رجوی ها نیزمتحد عینی وعملی تل آویواست همان خواسته را تکرار میکند .

زهرا السادات میر باقری

مردان ما در ایران؟

مجاهدین خلق رجوی امام امریکااز «جان نثاری و دعای سلامت برای آیت الله خمینی» علیه امپریالیزم تا «خوشرقصی برای امپریالیزم

Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cultPaulo Casaca, Struan Stevenson and Alejo Vidal-Quadras lost their seats as MEPs over support for terrorism
(پائولو کازاکا، آلجو ویدال کوادراس و استراون استیونسون هر سه بخاطر لابیگری برای تروریسم و رجوی کرسی هایشان در پارلمان اروپا را از دست داده اند)

همچنین:

بی آبرویی رجوی ها برای محکوم نکردن جنایات شدید اسرائیل به غزه

زهرا میر باقریزهرا سادات میرباقری، انجمن نجات، مرکز تهراان، سیزدهم ژوئیه 2014: … این خبرهای مهم وعمیقا درد آور و صحنه های فجیع کشتار و زخمی های کودکان و نوجوانان و سایر اقشار فلسطینی ها برای فرقه رجوی و سایتهایش ارزش کوچکترین انعکاس را نداشت !؟ حتی به اندازه خبر رانش زمین در افغانستان و خبر طوفان

چرا فرقه رجوی نسبت به تخریب اماکن مذهبی توسط داعش سکوت کرده است !؟

زهرا میر باقریزهرا سادات میرباقری، نهم ژوئیه 2014: … چرا مریم رجوی که نسبت به رانش زمین در افغانستان ورخ دادن طوفان در ایران ودختران اسیر شده نیجریه ای پیام میدهد .اما نسبت به تخریب اماکن مذهبی شیعیان ونیز مراکز مذهبی سنی ها و کلیسا ها توسط داعش که در شهرهای موصل و تلعفر و منطقه حلبیه در نزدیکی

مریم رجوی درویلپنت : داعش علیه بنیادگرایی است؟!

زهرا میر باقریزهرا سادات میرباقری، پنجم ژوئیه 2014: … هرچه زمان می گذرد مریم رجوی ماهیت واقعی فرقه رجوی را برای ما و جهانیان شفافتر و روشنترمی کند ،آری در فرهنگ رجوی ها زمانیکه ازکشتاربیرحمانه مردم کوچه وبازاروشهرهای ایران ، وانفجار بمب ها تحت نام عملیات انتحاری علیه سرپنجه های اختناق آفرین